REKLAMA
REKLAMA

,,G3ma poziom!”. Sporo atrakcji podczas dni otwartych Gimnazjum nr 3 (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. 24 lutego w ramach „Dnia otwartego” Gimnazjum nr 3  w Sanoku gościło uczniów klas szóstych. W tym roku hasłem przewodnim było „Zaklinamy wiosnę w G 3”. Gimnazjaliści  zaprezentowali przed młodszymi kolegami i koleżankami swoje talenty.

Nie zabrakło śpiewu, tańca, muzyki, inscenizacji, a także pokazów fizycznych, chemicznych i biologicznych. Szóstoklasiści mogli zobaczyć w ramach pokazów chemicznych i fizycznych  m. in. spalanie banknotu czy pływanie spinaczy. Mogli również zgłębić tajemnice latania szybowców oraz przekonać się o tym, że przekłuty balon nie pęka. Młodzi biolodzy w sposób obrazowy wyjaśnili działanie układu oddechowego człowieka.

IMG_0098

W części artystycznej uczniowie pokazali swoje zdolności aktorskie w humorystycznej inscenizacji „Jaś i Małgosia w hipermarkecie”. Aplauz publiczności zyskały występy wokalne, którymi mogli pochwalić się uczniowie gimnazjum. Repertuar był bardzo różnorodny, wykonano utwory zarówno w języku rosyjskim jak  i angielskim. Nie zabrakło pokazów sportowych. Niezwykle giętkimi ciałami wykazały się uczennice gimnazjum w układzie aerobicu, natomiast zręcznością uczniowie trenujący unihokej. Wszystkim dopisywały humory i chętnie uczestniczyli w różnego rodzaju zabawach. Największą popularność zyskał taniec „belgijka”, który zintegrował gospodarzy i gości.

materiał nadesłany

16-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)