REKLAMA
REKLAMA

Gimnazjada i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w badmintonie z sukcesami naszych szkół (ZDJĘCIA)

CZASZYN / PODKARPACIE. W Szkole Podstawowej w Czaszynie po raz kolejny rozegrano półfinały wojewódzkie Gimnazjady i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie. Bardzo dobrze wypadły w tych zawodach szkoły z powiatu sanockiego, zgarniając 8 z 12 premiowanych awansem do szkolnych mistrzostw województwa miejsc.

Do Finałów Wojewódzkich awansowały drużyny dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej w Czaszynie, Gimnazjum w Tarnawie Dolnej i Gimnazjum nr 4 w Sanoku oraz dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku i chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Łukowem.

W zawodach Gimnazjady wzięło udział 36 dziewcząt i 42 chłopców, a w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 30 dziewcząt i 39 chłopców.

Wyniki Półfinałów Wojewódzkich Gimnazjady i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie dziewcząt i chłopców – gry drużynowe

Gimnazjada  – dziewczęta
badminton  –  półfinał wojewódzki

19 XI 2015 r.
Czaszyn
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. G. Tarnawa Dolna – awans do Finału Wojewódzkiego
2. G. Odrzykoń – awans do Finału Wojewódzkiego
3. G. nr 4 Sanok – awans do Finału Wojewódzkiego
4. G. Gwoźnica Górna
5-8. G. nr 1 Krosno, G. Zagórz, G. Posada Górna, G. Dynów
9-12 G. Niebylec, G. nr 2 Sanok, G. nr 1 Sanok, G. nr 4 Krosno

Gimnazjada  – chłopcy
badminton  –  półfinał wojewódzki

23 XI 2015 r.
Czaszyn
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1 G. Tarnawa Dolna – awans do Finału Wojewódzkiego
2 G. nr 4 Sanok – awans do Finału Wojewódzkiego
3 G. Odrzykoń – awans do Finału Wojewódzkiego
4 G. Strachocina
5-6 G. nr 3 Sanok, G. Zagórz,
7-8 G. Korczyna, G. Gwoźnica Górna
9-12. G. Niebieszczany, G. nr 2 Sanok, G. Odrzykoń, G. nr 1 Sanok,
13-14 G. Iwonicz, G. nr 4 Krosno

Igrzyska Młodzieży Szkolnej  – dziewczęta
badminton  –  półfinał wojewódzki

25 XI 2015 r.
Czaszyn
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1 SP Czaszyn – awans do Finału Wojewódzkiego
2 SP nr 1 Sanok – awans do Finału Wojewódzkiego
3 SP Odrzykoń – awans do Finału Wojewódzkiego
4 SP nr  4 Sanok
5-8 SP Dynów, SP nr4 Krosno, SP Zagórz, SP Łukowe,
9-10  SP nr 2 Sanok, SP nr 4 Krosno

Igrzyska Młodzieży Szkolnej  – chłopcy  
badminton  –  półfinał wojewódzki

26 XI 2015 r.
Czaszyn
1 SP Łukowe– awans do Finału Wojewódzkiego
2 SP Odrzykoń– awans do Finału Wojewódzkiego
3 SP Czaszyn– awans do Finału Wojewódzkiego
4 SP Gwoźnica Górna
5-8 SP Dynów, SP nr4 Sanok, SP nr 1 Sanok, SP Tarnawa Dolna,
9-12 SP nr 2 Sanok, SP nr 7 Krosno , SP Zagórz, SP Korczyna
13 SP Poraż

27-11-2015




Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.