REKLAMA
REKLAMA

Gospodarstwo „Bazyl” z Bóbrki walczy o miano „Kwatery na Medal 2014”. Potrzebne głosy internautów (ZDJĘCIA)

BÓBRKA / PODKARPACIE. Gospodarstwo Agroturystyczne „BAZYL” z Bóbrki (Gmina Solina) walczy o zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie „Kwatera na Medal 2014″ ogłoszonym przez Portal Agronews. O tytuł gospodarstwa, które stwarza najlepsze i najciekawsze warunki wypoczynku na wsi, walczy 10 podmiotów z całej Polski.

Dorota i Andrzej Kusz prowadzą Gospodarstwo już  15 lat. Stworzyli bez wątpienia wyjątkowe miejsce. Powracający goście utwierdzają w przekonaniu, że ich przyjazny i otwarty dom sprzyja dobremu wypoczynkowi, zwłaszcza w tak cichej i spokojnej wsi jaką jest Bóbrka k/ Soliny.

Jednak wygodne spanie, smaczna domowa kuchnia oparta na regionalnych przepisach oraz życzliwa atmosfera domu, to nie wszystko, co „Bazyl” oferuje swoim Gościom.
W gospodarstwie znajdziecie wiele zwierząt domowych i gospodarskich, które z pewnością oczarują najmłodszych. Szczególną atrakcja jest kuc oraz własna hodowla owiec rasy wrzosówka o ślicznej wełnie w kolorach od jasno- do ciemnosiwej. Gospodarze posiadają również małą pasiekę liczącą obecnie sześć uli.

Niewątpliwą atrakcją są organizowane warsztaty bibułkarstwa artystycznego, które dzięki niesłabnącej pasji gospodarza, cieszą  się od lat ogromną popularnością  i  właściwie stały się już znakiem rozpoznawczym „Bazyla”. Duże zainteresowanie wzbudzają również warsztaty garncarskie prowadzone w stworzonej przy domu przytulnej garncarni, gdzie przy pomocy własnych dłoni i koła garncarskiego Goście mogą wyczarować jedyne i niepowtarzalne dzieło sztuki.

Gospodarstwo agroturystyczne państwa Kuszów ma wielkie szanse na wygraną, ale potrzebuje naszej pomocy. O zwycięstwie zadecydują głosy internautów, a głosować można tylko do 15 stycznia 2015 roku. Sam udział w konkursie i miejsce w dziesiątce nominowanych jest już wielkim wyróżnieniem. Jest jednak także wielką szansą na promocję całego regionu. Dlatego prosimy Państwa o głosy.

Głosować można mailem na adres: agroredakcja@agroredakcja.pl oraz poprzez udział w sondzie w portalu AgroNews, którą znajdziecie TUTAJ. Gorąco zachęcamy wszystkich mieszkańców Ziemi Sanockiej i Bieszczadów do wsparcia jedynego gospodarstwa agroturystycznego biorącego udział w konkursie „Kwatera na medal 2014″ z całego Podkarpacia. Wystarczy poświecić chwilę.

Wszystkie 10 gospodarstw agroturystycznych uczestniczących w konkursie zostaną wyróżnione statuetkami „mądra sówka” i okolicznościowymi dyplomami.

Więcej o „BAZYLU” – www.bazyle.pl.

Artykuł sponsorowany

13-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym: