REKLAMA
REKLAMA

HOKEJ: Miasto zwiększy nakłady na hokej młodzieżowy i spróbuje pozyskać sponsorów dla seniorów

SANOK / PODKARPACIE. Burmistrz Sanoka Tadeusz Pióro wydał oświadczenie w sprawie budowy sanockiego hokeja na przyszły sezon. Miasto ma zwiększyć finansowanie grup młodzieżowych w 2016 roku oraz włączyć się w rozmowy z potencjalnymi sponsorami pierwszej drużyny w najbliższym sezonie.

OŚWIADCZENIE BURMISTRZA MIASTA SANOKA

W nawiązaniu do posiedzenia Rady Nadzorczej oraz Zarządu Spółki CIARKO PBS BANK KH Sanok Sp. z o.o. w dniu 14 maja 2015 roku, władze miasta Sanoka deklarują po raz kolejny pomoc i chęć uczestnictwa w nowo powstałej spółce akcyjnej na warunkach ustalonych pomiędzy jej akcjonariuszami.

Miasto Sanok w dalszym ciągu będzie utrzymywało i udostępniało lodowisko na warunkach jak dotychczas oraz partycypowało w kosztach stypendiów i utrzymania sekcji dziecięcych i młodzieżowych. Dołoży także starań zmierzających do zmiany zasad przekazywania stypendiów i możliwości przekazywania ich trenerom grup młodzieżowych. Wymaga to jednak zmiany uchwały Rady Miasta Sanoka.

Władze miasta deklarują także pozyskanie dodatkowych środków na sport młodzieżowy w budżecie roku 2016. Podobnie jak to miało miejsce do tej pory, współfinansowane będą wyjazdy grup młodzieżowych na mecze i turnieje w zakresie przewidzianym w budżecie miasta.

Ponadto władze miasta podejmą rozmowy z potencjalnymi sponsorami zainteresowanymi wsparciem drużyny seniorskiej w rozgrywkach ligowych 2015/2016.

Burmistrz Miasta Sanoka
Tadeusz Pióro

źródło: materiały nadesłane

sanok-nt-090-witold-swiech

foto: Witold Święch

18-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)