REKLAMA
REKLAMA

HOKEJ: Miasto zwiększy nakłady na hokej młodzieżowy i spróbuje pozyskać sponsorów dla seniorów

SANOK / PODKARPACIE. Burmistrz Sanoka Tadeusz Pióro wydał oświadczenie w sprawie budowy sanockiego hokeja na przyszły sezon. Miasto ma zwiększyć finansowanie grup młodzieżowych w 2016 roku oraz włączyć się w rozmowy z potencjalnymi sponsorami pierwszej drużyny w najbliższym sezonie.

OŚWIADCZENIE BURMISTRZA MIASTA SANOKA

W nawiązaniu do posiedzenia Rady Nadzorczej oraz Zarządu Spółki CIARKO PBS BANK KH Sanok Sp. z o.o. w dniu 14 maja 2015 roku, władze miasta Sanoka deklarują po raz kolejny pomoc i chęć uczestnictwa w nowo powstałej spółce akcyjnej na warunkach ustalonych pomiędzy jej akcjonariuszami.

Miasto Sanok w dalszym ciągu będzie utrzymywało i udostępniało lodowisko na warunkach jak dotychczas oraz partycypowało w kosztach stypendiów i utrzymania sekcji dziecięcych i młodzieżowych. Dołoży także starań zmierzających do zmiany zasad przekazywania stypendiów i możliwości przekazywania ich trenerom grup młodzieżowych. Wymaga to jednak zmiany uchwały Rady Miasta Sanoka.

Władze miasta deklarują także pozyskanie dodatkowych środków na sport młodzieżowy w budżecie roku 2016. Podobnie jak to miało miejsce do tej pory, współfinansowane będą wyjazdy grup młodzieżowych na mecze i turnieje w zakresie przewidzianym w budżecie miasta.

Ponadto władze miasta podejmą rozmowy z potencjalnymi sponsorami zainteresowanymi wsparciem drużyny seniorskiej w rozgrywkach ligowych 2015/2016.

Burmistrz Miasta Sanoka
Tadeusz Pióro

źródło: materiały nadesłane

sanok-nt-090-witold-swiech

foto: Witold Święch

18-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)