REKLAMA
REKLAMA

HOKEJ: Przełom w sprawie drużyny seniorów? „Jestem dobrej myśli”

SANOK / PODKARPACIE. Sympatycy sanockiego hokeja muszą uzbroić się w dodatkowe pokłady cierpliwości. Zaplanowane na dzisiaj spotkanie rady nadzorczej zostało przeniesione na środę. Udało się nam jednak dowiedzieć, że w ostatnich dniach pojawiły się „nowe okoliczności”, które mogą przybliżyć decyzję o wystawieniu drużyny seniorów.

ts

Dzisiaj miało odbyć się trzecie spotkanie rady nadzorczej Ciarko PBS Bank KH Sanok, na którym miały zapaść kluczowe decyzje związane z przyszłością drużyny seniorów. Z przyczyn obiektywnych, posiedzenie przeniesiono na środę.

Jeśli w środę dojdzie do spotkania, na pewno zostanie podjęta ostateczna decyzja w sprawie ewentualnego uczestnictwa drużyny seniorów w rozgrywkach Polskiej Hokej Ligi – mówi Paweł Kołodziejczyk, przewodniczący Rady Nadzorczej Ciarko PBS Bank KH Sanok.

Wcześniej zadecydowano o zawiązaniu spółki akcyjnej. Do piątku miał powstać akt notarialny stanowiący statut spółki. W kolejnych dniach sponsorzy oraz miasto Sanok otrzymają propozycję objęcia akcji. Aby w przyszłym sezonie drużyna seniorów mogła rywalizować w najwyższej klasie rozgrywkowej należy zabezpieczyć budżet na poziomie 2,5 mln zł. Po drugim spotkaniu rady nadzorczej (15.06) nastroje były minorowe. Otwarcie mówiono o możliwości realizacji scenariusza, który zakłada roczną bądź dwuletnią przerwę w grze seniorów w mistrzostwach Polski. Dzisiaj, powiało optymizmem.

W międzyczasie pojawiły się nowe okoliczności. Choć podobnie jak w poniedziałek, wystawienie seniorów do gry w PHL jest tak samo blisko jak i daleko, to mam nadzieję, że w środę będziemy mogli przekazać kibicom pozytywny sygnał. Jestem dobrej myśli – zaznacza Paweł Kołodziejczyk.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Kibice włączają się w walkę o ekstraligowy byt sanockiego klubu hokejowego. Publikujemy list sympatyków STS

HOKEJ SANOK: Sezon, może dwa poza ekstraligą? Scenariusz czarny, ale realny (FILM)

witold_swiech_014_sanok_bytom_8_0_

foto: Witold Święch

19-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)