REKLAMA
REKLAMA

HOKEJ: Sanocki klub będzie działał jako nowa spółka. Wraca nazwa STS!

SANOK / PODKARPACIE. Na spotkaniu rady nadzorczej Ciarko PBS Bank KH Sanok podjęto pierwsze decyzje w sprawie funkcjonowania klubu w nowym sezonie. Zawiązana zostanie nowa spółka. Wróci nazwa STS, najbliższa sercom sanockich kibiców hokeja.

KOMUNIKAT

Ciarko PBS Bank KH Sanok Sp. z o.o., informuje, że w trakcie spotkania Rady Nadzorczej oraz Zarządu Spółki w dniu 14 maja 2015 roku, z udziałem Wiceburmistrza Miasta Sanoka, podjęto decyzję o zawiązaniu nowej spółki akcyjnej, zgodnie z wymogami formalno-prawnymi Polskiego Związku Hokeja na Lodzie.

Objęcie akcji w spółce zostanie zaproponowane dotychczasowym wspólnikom i sponsorom, którzy finansowali działalność klubu. Najprawdopodobniej w nazwie nowo powołanej Spółki pojawi się człon STS, czyli „Sanockie Towarzystwo Sportowe”, które niewątpliwie jest bliższe sercu wielu sanockim kibicom. W następstwie tych działań powołany zostanie Prezes Zarządu, jednak na obecną chwilę nie chcielibyśmy ogłaszać nazwiska kandydata.

O tym jak mógłby wyglądać skład seniorskiej drużyny na kolejny sezon ligowy i czy Sanok będzie w ogóle posiadał ekstraligową drużynę zadecyduje kilka najbliższych dni. Wtedy też zostanie również ostatecznie ustalona wysokość budżetu na kolejny sezon ligowy. Z całą pewnością nowy podmiot będzie posiadał środki na utrzymanie sekcji dziecięcych i młodzieżowych, w tym na zatrudnienie trenerów na warunkach, które będą dawały szanse na rozwój tej dyscypliny.

1-sanok-tychy-111-witold-swiech-j

źródło: materiały nadesłane

foto: Witold Święch

15-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)