REKLAMA
REKLAMA

HOKEJ: Sanocki klub będzie działał jako nowa spółka. Wraca nazwa STS!

SANOK / PODKARPACIE. Na spotkaniu rady nadzorczej Ciarko PBS Bank KH Sanok podjęto pierwsze decyzje w sprawie funkcjonowania klubu w nowym sezonie. Zawiązana zostanie nowa spółka. Wróci nazwa STS, najbliższa sercom sanockich kibiców hokeja.

KOMUNIKAT

Ciarko PBS Bank KH Sanok Sp. z o.o., informuje, że w trakcie spotkania Rady Nadzorczej oraz Zarządu Spółki w dniu 14 maja 2015 roku, z udziałem Wiceburmistrza Miasta Sanoka, podjęto decyzję o zawiązaniu nowej spółki akcyjnej, zgodnie z wymogami formalno-prawnymi Polskiego Związku Hokeja na Lodzie.

Objęcie akcji w spółce zostanie zaproponowane dotychczasowym wspólnikom i sponsorom, którzy finansowali działalność klubu. Najprawdopodobniej w nazwie nowo powołanej Spółki pojawi się człon STS, czyli „Sanockie Towarzystwo Sportowe”, które niewątpliwie jest bliższe sercu wielu sanockim kibicom. W następstwie tych działań powołany zostanie Prezes Zarządu, jednak na obecną chwilę nie chcielibyśmy ogłaszać nazwiska kandydata.

O tym jak mógłby wyglądać skład seniorskiej drużyny na kolejny sezon ligowy i czy Sanok będzie w ogóle posiadał ekstraligową drużynę zadecyduje kilka najbliższych dni. Wtedy też zostanie również ostatecznie ustalona wysokość budżetu na kolejny sezon ligowy. Z całą pewnością nowy podmiot będzie posiadał środki na utrzymanie sekcji dziecięcych i młodzieżowych, w tym na zatrudnienie trenerów na warunkach, które będą dawały szanse na rozwój tej dyscypliny.

1-sanok-tychy-111-witold-swiech-j

źródło: materiały nadesłane

foto: Witold Święch

15-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)