REKLAMA
REKLAMA

HOKEJ: STS Sanok – Cracovia na żywo w systemie PPV

SANOK / PODKARPACIE. W najbliższą niedzielę 27 września w Arenie Sanok dojdzie do pojedynku Ciarko PBS Bank STS z Cracovią w ramach 8. kolejki Polskiej Hokej Ligi. Mecz będzie można obejrzeć za pośrednictwem transmisji internetowej. Decyzją zarządu klubu relacje będą realizowane w systemie PPV.

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ NA ŻYWO MECZU CIARKO PBS BANK STS SANOK – COMARCH CRACOVIA – KLIKNIJ

Decyzją zarządu klubu Ciarko PBS Bank STS Sanok transmisje na żywo ze spotkań sanockiej drużyny w sezonie 2015/2016 będą przeprowadzane w systemie PPV (pay-per-view). Koszt jednorazowego dostępu do bezpośredniej relacji to 15 zł.

Aby obejrzeć mecz Sanok – Kraków oraz kolejne spotkania rozgrywane przez STS w Arenie należy wejść na stronę www.esanok.pl/ppv. Po zarejestrowaniu się, użytkownik otrzymuje dostęp do okienka z transmisją. Tam możliwe będzie dokonanie płatności w systemie PayPal (konieczne założenie konta: www.paypal.pl). Po prawidłowym wykonaniu wpłaty, relacja zostanie odblokowana. Jeśli transmisja nie zostanie automatycznie uruchomiona, na poczcie e-mail dostępne będą wszystkie dane potrzebne do odblokowania VIDEO. Prześlemy „Hasło/kod biletu”, który należy wpisać w oknie odtwarzacza.

Czas potrzebny na wykupienie dostępu do transmisji dla osoby posiadającej aktywne konto w PayPal nie powinien przekroczyć 30 sekund.

Mecz Ciarko PBS Bank STS Sanok – Comarch Cracovia rozpocznie się w niedzielę 27 września o godzinie 17:00. Na transmisję na żywo zapraszamy od godziny 16:55.

Link do strony z PPV: www.esanok.pl/ppv

Polska Hokej Liga

Ciarko PBS Bank STS Sanok – Comarch Cracovia

Niedziela, 27 września, godzina 17:00

Transmisja na żywo rozpocznie się o godzinie 16:55

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ NA ŻYWO MECZU CIARKO PBS BANK STS SANOK – COMARCH CRACOVIA – KLIKNIJ

sanok-krakow-053-witold-swiech-24022015foto: Witold Święch

27-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)