REKLAMA
REKLAMA

Jarmark rękodzieła, koncerty, zabawy dla najmłodszych. VI Edycja Festiwalu „Karpaty zaklęte w Drewnie” już za nami (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W dniach 8-9 sierpnia na terenie Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku odbyła się VI edycja Międzynarodowego Festiwalu. Zobacz jak sanoczanie i turyści bawili się podczas tej imprezy.

Celem wydarzenia „Karpaty zaklęte w drewnie” jest promocja kultury, a także ukazanie piękna szlaków architektury drewnianej i twórczości rzeźbiarskiej. Festiwal rozpoczął się w sobotni wieczór pokazem filmów o Karpatach, ale to w niedzielę na przybyłych do Skansenu czekały największe atrakcje. O godzinie 15:00 rozpoczął się jarmark rękodzieła, a także zabawy leśne z nagrodami. O 17:00 na scenę wkroczył zespół Melisa Blues Band, a później Bandoska. Gwiazdą wieczoru była grupa Tołhaje, która w swojej twórczości czerpie inspiracje z tradycji Bojków i Łemków. Imprezę poprowadził Stanisław Jaskułka, aktor i Ambasador Ziem Górskich.

10-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)