REKLAMA
REKLAMA

Jeden wyprzedzał, drugi skręcał w lewo. Ranny przetransportowany śmigłowcem

OLSZANICA / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w poniedziałek w Olszanicy. Kierujący pojazdem marki Iveco wyprzedzając kilka samochodów uderzył w osobowego seata, który wykonywał manewr skrętu w lewo. W wyniku zdarzenia obrażenia odnieśli kierowca i pasażer seata.


Do wypadku doszło w poniedziałek po godz. 13 w miejscowości Olszanica. 22-letni mieszkaniec Rzeszowa jechał drogą publiczna z Ustrzyk Dolnych w kierunku Leska. Podczas wyprzedzania kilku pojazdów w miejscowości Olszanica zderzył się z jadącym w tym samym kierunku seatem, który wykonywał w tym czasie manewr skrętu w lewo.

W wyniku zderzenia poważnych obrażeń głowy doznał kierowca seata 24-letni mieszkaniec Nowosielc Kozickich, który został przetransportowany śmigłowcem do szpitala wojewódzkiego w Rzeszowie. W pojeździe znajdował się również 48-letni mężczyzna, który z obrażeniami został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Lesku. Kierujący pojazdem marki Iveco w chwili wypadku był trzeźwy.

Policjanci przeprowadzili oględziny pojazdów i miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentacje fotograficzną. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

olszanica

źródło: KPP Lesko

09-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)