REKLAMA
REKLAMA

Jeden wyprzedzał, drugi skręcał w lewo. Ranny przetransportowany śmigłowcem

OLSZANICA / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w poniedziałek w Olszanicy. Kierujący pojazdem marki Iveco wyprzedzając kilka samochodów uderzył w osobowego seata, który wykonywał manewr skrętu w lewo. W wyniku zdarzenia obrażenia odnieśli kierowca i pasażer seata.


Do wypadku doszło w poniedziałek po godz. 13 w miejscowości Olszanica. 22-letni mieszkaniec Rzeszowa jechał drogą publiczna z Ustrzyk Dolnych w kierunku Leska. Podczas wyprzedzania kilku pojazdów w miejscowości Olszanica zderzył się z jadącym w tym samym kierunku seatem, który wykonywał w tym czasie manewr skrętu w lewo.

W wyniku zderzenia poważnych obrażeń głowy doznał kierowca seata 24-letni mieszkaniec Nowosielc Kozickich, który został przetransportowany śmigłowcem do szpitala wojewódzkiego w Rzeszowie. W pojeździe znajdował się również 48-letni mężczyzna, który z obrażeniami został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Lesku. Kierujący pojazdem marki Iveco w chwili wypadku był trzeźwy.

Policjanci przeprowadzili oględziny pojazdów i miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentacje fotograficzną. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

olszanica

źródło: KPP Lesko

09-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)