REKLAMA
REKLAMA

,,Jesienią góry są najszczersze”. Zobacz kolejne zdjęcia Czytelników eSanok.pl (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Poeci piszą o niej wiersze, fotografowie upajają się barwami, a turyści zachwycają pięknem… Jesień w Bieszczadach, to wyjątkowy okres, który uwieczniają nasi Czytelnicy.

Miniony weekend był świetną okazją do podróży po Bieszczadach. Nasi Czytelnicy – Pani Krystyna oraz Pan Radek przesłali nam wspaniałe zdjęcia ze swoich podróży po ,,Krainie Wędrowców”.

Zachęcamy do nadsyłania kolejnych zdjęć z cyklu ,,Jesień w Bieszczadach”.

1
Zdjęcia prosimy przesyłać na adres redakcja@esanok.pl z dopiskiem ,,Jesień w Bieszczadach”.
Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.
Przypominamy o zachowaniu praw autorskich i o zakazie naruszania praw osób trzecich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej e-mail’a. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści e-mail’a oświadczenie o wyrażeniu zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. Osoba, która z naruszeniem prawa, umieściła fotografie może ponieść odpowiedzialność odszkodowawczą wobec poszkodowanego. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji lub innym właściwym instytucjom wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej. W razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze umieszczonej fotografii lub związanej z nimi działalności redakcja niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych fotografii.

materiał nadesłany

07-10-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)