REKLAMA
REKLAMA

JUTRO: ,,Transformacja od Lenina do Putina” w sanockim Zamku

SANOK / PODKARPACIE. Pierwsza część pt. ,,NEP, Trust i głuchoniemi ślepcy” przedstawia genezę i krwawe konsekwencje komunistycznego przewrotu w Rosji.

Pokazuje jak w latach 20. i 30. XX wieku, Lenin, Trocki, Dzierżyński, Stalin i ich współpracownicy wypracowują metody dezinformacji, prowokacji i eksterminacji – ,,Stałe warianty gry”, które są stosowane wobec wszystkich stających na drodze do zwycięstwa ,,światowej rewolucji”.

,,Największa katastrofa geopolityczna XX stulecia” – tak rozpad Związku Sowieckiego określił prezydent Rosji, były pułkownik KGB – Putin. Aby pojąć istotny sens tych słów i ocenić rzeczywisty rozmiar katastrofy, trzeba wrócić do początków najbardziej zbrodniczego systemu władzy w dziejach.

,,Nasza historyczna doktryna obejmuje również przemoc i nieuchronność nowych wojen światowych (…) Te budzące grozę słowa nie powinny być używane, ponieważ służyłyby interesom naszych przeciwników” – mówił Lenin do Cziczerina w 1922 roku.

transformacja 1

materiał nadesłany

24-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)