REKLAMA
REKLAMA

JUTRO: ,,Transformacja od Lenina do Putina” w sanockim Zamku

SANOK / PODKARPACIE. Pierwsza część pt. ,,NEP, Trust i głuchoniemi ślepcy” przedstawia genezę i krwawe konsekwencje komunistycznego przewrotu w Rosji.

Pokazuje jak w latach 20. i 30. XX wieku, Lenin, Trocki, Dzierżyński, Stalin i ich współpracownicy wypracowują metody dezinformacji, prowokacji i eksterminacji – ,,Stałe warianty gry”, które są stosowane wobec wszystkich stających na drodze do zwycięstwa ,,światowej rewolucji”.

,,Największa katastrofa geopolityczna XX stulecia” – tak rozpad Związku Sowieckiego określił prezydent Rosji, były pułkownik KGB – Putin. Aby pojąć istotny sens tych słów i ocenić rzeczywisty rozmiar katastrofy, trzeba wrócić do początków najbardziej zbrodniczego systemu władzy w dziejach.

,,Nasza historyczna doktryna obejmuje również przemoc i nieuchronność nowych wojen światowych (…) Te budzące grozę słowa nie powinny być używane, ponieważ służyłyby interesom naszych przeciwników” – mówił Lenin do Cziczerina w 1922 roku.

transformacja 1

materiał nadesłany

24-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)