REKLAMA
REKLAMA

Kierowca ciężarówki nie zapanował nad pojazdem. Naczepa uderzyła w drugi samochód (ZDJĘCIA)

BLIZNE / PODKARPACIE. W piątek brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Bliznem. Tam na łuku drogi naczepa tira uderzyła w fiata doblo. W wyniku zderzenia się pojazdów kierowca fiata trafił do szpitala. Na szczęście obrażenia, których doznał nie okazały się groźne.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek, około godz. 11.30 w Bliznem, na drodze relacji Brzozów – Rzeszów. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że do zaistnienia tego przyczynił się 50-letni mieszkaniec Sanoka kierujący zespołem pojazdów. Mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zarzucona naczepa uderzyła w bok nadjeżdżającego z naprzeciwka fiata doblo. Kierowcy obu pojazdów przewozili pasażerów. W efekcie zderzenia się samochodów obrażeń doznał kierowca fiata i karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Tam udzielono mu pomocy medycznej. Policjanci sprawdzili ich trzeźwość. Obydwaj mężczyźni byli trzeźwi.

Za spowodowanie tej kolizji kierowca ciężarowego mana, 50-letni mieszkaniec Sanoka został ukarany mandatem karnym.

źródło: KPP Brzozów

17-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)