REKLAMA
REKLAMA

Kino Młodego Widza gościło w gminie Sanok (ZDJĘCIA)

GMINA SANOK: Pokazy najnowszych filmów animowanych obejrzały dzieci z gminy Sanok. Projekcje poprowadziła Joanna Baran, aktorka teatru im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie. Jest to wynik odnowionej współpracy gminy Sanok ze Stowarzyszeniem Filmowców Polskich z Warszawy oraz BWA Galeria w Sanoku.

Mamy nadzieję na dalszą współpracę. Liczę, że to dopiero dobry początek dalszych inicjatyw na terenie naszej gminy – podkreśla Anna Hałas, wójt gminy Sanok.

W programie były najnowsze animacje filmowe. Pokazy odbyły się ramach projektu Kino Młodego Widza, którego głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Filmowców Polskich w Warszawie. Seanse dla szkół podstawowych były w Niebieszczan, Prusieku, Dobrej i Mrzygłodzie.

W pokazach wzięło udział blisko 200 dzieci. Uważne oglądanie bajek z morałem i aktywność było nagradzane podczas konkursów. Imprezę zakończą warsztaty filmowe dla gimnazjalistów (Plan Filmowy), prowadzone przez profesjonalną ekipę filmową. Udział w nich wezmą uczennice gimnazjum w Strachocinie.

materiał nadesłany

07-10-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)