REKLAMA
REKLAMA

KOLEJ: Kompromitacja Podkarpackich Przewozów Regionalnych. Szynobus relacji Jasło -Komańcza nie wyruszył na trasę

KOLEJ: Kompromitacja Podkarpackich Przewozów Regionalnych. Szynobus relacji Jasło -Komańcza nie z powodu defektu nie wyruszył dziś na trasę.

Jak dowiedział się nieoficjalnie portal esanok.pl Przewozy Regionalne szykują najprawdopodobniej autobusową komunikację zastępczą…. Przewozy Regionalne do tej pory nie wydały oficjalnego stanowiska w tej sprawie na własnej stronie internetowej.

Na www.facebook.com/kochamkolejpl KochamKolej.pl można przeczytać wpis:

Jesteśmy WŚCIEKLI!!!!!!!! Dotarła do nas informacja, iż z powodu defektu na Stacji Jasło nasz szynobus dziś nie ruszy w trasę… Przewozy Regionalne szykują ponoć komunikację zastępczą…. Działając za pośrednictwem współpracującej z nami renomowanej kancelarii prawniczej WYJAŚNIMY OKOLICZNOŚCI TEGO INCYDENTU ZE SZCZEGÓLNYM NACISKIEM NA WYEGZEKWOWANIE WSZYSTKICH MOŻLIWYCH FORM ZADOŚĆUCZYNIENIA DLA NASZYCH PASAŻERÓW

Oświadczenie w sprawie wydał też koordynator akcji KochamKolej.pl Jerzy Zuba

Defekt taboru na stacji Jasło… niweczy dzisiejszy weekendowy przejazd szynobusu i tym samym pierwsze, nadspodziewanie bogate owoce społecznej pracy wolontariuszy KochamKolej.pl. Zaistniała sytuacja kładąca się cieniem na dobrym wizerunku naszej kampanii, jej Partnerów i Patronów, wśród których jest Marszałek Województwa Podkarpackiego Pan Władysław Ortyl odsłania niestety realia funkcjonowania Kolei na Podkarpaciu. Zgodnie z oświadczeniem zamieszczonym na profilu FB KochamKolej.pl działając za pośrednictwem renomowanej kancelarii prawnej zespół KochamKolej.pl będzie dążył do WYJAŚNIENIA OKOLICZNOŚCI TEGO INCYDENTU ZE SZCZEGÓLNYM NACISKIEM NA WYEGZEKWOWANIE WSZYSTKICH MOŻLIWYCH FORM ZADOŚĆUCZYNIENIA DLA NASZYCH PASAŻERÓW oraz zabezpieczenie taboru rezerwowego.

pociag

08-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)