REKLAMA
REKLAMA

Koncert Noworoczny studentów Edukacji Artystycznej (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Zakład Edukacji Arytystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej zorganizował długo wyczekiwany Koncert Noworoczny. Gościem specjalnym koncertu był zespół String Trio – laureat II nagrody Ogólnopolskich Przesłuchań Zespołów Kameralnych szkół muzycznych II stopnia organizowanych przez Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie.

Studenci Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej koncertują po raz kolejny. Jeszcze niedawno można było uczestniczyć w dwóch poprzednich eventach, na których zaprezentowali repertuar ćwiczony na zajęciach. W tym roku akademickim to ich trzeci występ. Studentów można było posłuchać wczoraj, w Galerii „D” PWSZ w Sanoku (ul. Mickiewicza 21).

Na koncercie oprócz akcentu świątecznego została przygotowana również mała niespodzianka dla seniorów z okazji świąt: Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Studenci powoli przygotowują się do II Międzynarodowego Festiwalu Muzyka na Pograniczu, organizowany przez Zakład Edukacji Artystycznej. Gwiazdą tegorocznego Festiwalu będzie Kuba Badach z zespołem. Już teraz zapraszamy do brania udziału w przesłuchaniach i koncertach.

23-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)