REKLAMA
REKLAMA

Kradzież pieniędzy, biżuterii i… gołębi. Zobacz tygodniową kronikę policyjną

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W ciągu ostatniego tygodnia sanoccy policjanci odnotowali sporą ilość włamań do mieszkań. Łupem złodziei trafiają głównie pieniądze oraz biżuteria. ,,Numerem jeden” wśród kradzieży jest złodziej gołębi.

18.11.2015 r. Zagórz
Zagórska Policja szuka złodzieja, który włamał się do pomieszczenia gospodarczego w Zagórzu i skradł 15 gołębi pocztowych o łącznej wartości 750 zł. Ptaki wróciły do właściciela. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

19.11.2015 r. Sanok, Aleja Wojska Polskiego
27- letni mieszkaniec Sanoka zatrzymany do kontroli drogowej kierował pojazdem Mercedes nie mając do tego uprawnień, gdyż decyzją starosty zostały mu one cofnięte. Mężczyzna odpowie za przestępstwo. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

19.11.2015 r. Czerteż
Policja prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży biżuterii o wartości około 2000 zł z domu jednorodzinnego w Czerteżu. Według zgłaszającej, sprawcy wykorzystali nieuwagę domowników, przebywających w chwili kradzieży w domu.

20.11.2015 r. Sanok, ul. Zielona, Rzemieślnicza
Seria włamań do mieszkań miała miejsce 20 listopada 2015 r. w Sanoku na ulicach Zielonej i Rzemieślniczej. Złodzieje wykorzystali nieobecność domowników i w godzinach pomiędzy 6.30 a 15 włamali się do trzech mieszkań. Łupem złodziei padła gotówka, biżuteria oraz  aparat fotograficzny. Trwa szacowanie strat. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

22.11.2015 r. Sanok, ul. Krakowska
Kierujący samochodem Mazda 30- letni mieszkaniec Stalowej Woli miał w wydychanym powietrzu ponad 0,6 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

23.11.2015 r. Sanok, ul. Krakowska
30- letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego kierował pojazdem  Peugeot mając w wydychanym powietrzu ponad 1,4 promila alkoholu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

23.11.2015 r. Sanok, ul. Robotnicza
Policja szuka włamywacza, który pokonał zabezpieczenia drzwi w zaparkowanym przed ogródkami działkowymi pojeździe marki Renault i z wnętrza pojazdu skradł telefon komórkowy Iphone o wartości 600 zł.

KPP Sanok

IMG_4310

24-11-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)