REKLAMA
REKLAMA
Guardia

Mężczyzna stracił panowanie nad samochodem i wjechał w ogrodzenie (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Na szczęście nikt nie ucierpiał w zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Malinówce. BMW, którym kierował 35-latek zjechało z drogi i uderzyło w ogrodzenie jednej z posesji. Samochód zatrzymał się po uderzeniu w betonowy przepust.


111974525

W piątkową noc, około godz. 23. policjanci udali się do miejscowości Malinówka. Doszło tam do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący BMW nie dostosował prędkości do warunków drogowych i stracił panowanie nad pojazdem. Jego samochód po wyjeździe z zakrętu zjechał z drogi i zniszczył ogrodzenie przy jednej z posesji. Ostatecznie samochód zatrzymał się uderzając w betonowy przepust. 35-letni mężczyzna, kierujący BMW jechał z pasażerką. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał. Policjanci sprawdzili trzeźwość 35-latka. Badanie wykazało, że był trzeźwy.

412369543

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym 35-letni mieszkaniec Turzego Pola został ukarany mandatem karnym.

źródło: KPP Brzozów

613815860

24-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)