REKLAMA
REKLAMA

BRZOZÓW. Napadli na dostawcę pizzy, bo chcieli wyłudzić od niego pieniądze

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali sprawców usiłowania rozboju na dostawcy pizzy. Okazali się nimi dwaj mężczyźni w wieku 18 i 21 lat. Jak ustalili policjanci, młodzi ludzie chcąc zdobyć pieniądze, wpadli na pomysł, by zamówić pizze i napaść na jego dostawcę. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

IMG_3616W sobotę około godz. 22.30 dyżurny brzozowskiej komendy został powiadomiony o napadzie na dostawcę pizzy, do którego doszło w Turzym Polu. Z przekazanych przez pokrzywdzonego informacji wynikało, że dowożąc pizzę we wskazane miejsce, został napadnięty przez dwóch młodych mężczyzn, którzy żądali od niego pieniędzy z utargu. Zgłaszający oświadczył, że sprawcy kilkakrotnie uderzali go pięściami po głowie i kopali, ale zdołał się uwolnić z rąk napastników i odjechać z miejsca napadu.

Policjanci z wydziału kryminalnego pracując nad tą sprawą po kilku dniach ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o to przestępstwo. Okazało się, że na pomysł zdobycia w ten sposób pieniędzy, wpadł młodszy z zatrzymanych.

18 i 21-latek usłyszeli zarzut usiłowania rozboju. Grozi im kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Ponadto na wniosek funkcjonariuszy prokurator zastosował wobec podejrzanych dozór policyjny. Mają oni obowiązek stawiać się we wskazanej jednostce Policji dwa razy w tygodniu.

źródło: KPP Brzozów
foto: flickr.com/Tojosan

08-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)