REKLAMA
REKLAMA

BRZOZÓW. Napadli na dostawcę pizzy, bo chcieli wyłudzić od niego pieniądze

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali sprawców usiłowania rozboju na dostawcy pizzy. Okazali się nimi dwaj mężczyźni w wieku 18 i 21 lat. Jak ustalili policjanci, młodzi ludzie chcąc zdobyć pieniądze, wpadli na pomysł, by zamówić pizze i napaść na jego dostawcę. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

IMG_3616W sobotę około godz. 22.30 dyżurny brzozowskiej komendy został powiadomiony o napadzie na dostawcę pizzy, do którego doszło w Turzym Polu. Z przekazanych przez pokrzywdzonego informacji wynikało, że dowożąc pizzę we wskazane miejsce, został napadnięty przez dwóch młodych mężczyzn, którzy żądali od niego pieniędzy z utargu. Zgłaszający oświadczył, że sprawcy kilkakrotnie uderzali go pięściami po głowie i kopali, ale zdołał się uwolnić z rąk napastników i odjechać z miejsca napadu.

Policjanci z wydziału kryminalnego pracując nad tą sprawą po kilku dniach ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o to przestępstwo. Okazało się, że na pomysł zdobycia w ten sposób pieniędzy, wpadł młodszy z zatrzymanych.

18 i 21-latek usłyszeli zarzut usiłowania rozboju. Grozi im kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Ponadto na wniosek funkcjonariuszy prokurator zastosował wobec podejrzanych dozór policyjny. Mają oni obowiązek stawiać się we wskazanej jednostce Policji dwa razy w tygodniu.

źródło: KPP Brzozów
foto: flickr.com/Tojosan

08-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)