REKLAMA
REKLAMA

Osadzeni wzięli udział w akcji sprzątania świata (ZDJĘCIA)

GMINA BALIGRÓD / PODKARPACIE. Osadzeni z Oddziału Zewnętrznego w Jabłonkach, jak co roku, wzięli udział w akcji Sprzątanie Świata 2015”, która w tym roku przeprowadzona była pod hasłem „Turysto szanuj środowisko”.

Akcja zorganizowana została we współpracy  z Urzędem Gminy Baligród, który zabezpieczył worki na śmieci a następnie  odbiór zebranych śmieci. Akcją sprzątania objęty został rejon oddziału zewnętrznego przyległego do niego gospodarstwa rolnego w Jabłonkach oraz odcinek drogi prowadzący w okolice pomnika generała Świerczewskiego a także parking i przyległy plac wokół pomnika, jak również przystanki znajdujące się na tej trasie.  Dodać należy, że skazani z tutejszego oddziału przez cały rok cyklicznie uczestniczą w sprzątaniu świata w ramach programu „EKO GRACJA”przyczyniając się tym samym do podniesienia estetyki ternu okolicznych miejscowości. Akcja prowadzona była pod patronatem st. wychowawcy Andrzeja Chytła i Anny Reszka.

Tekst: Andrzej Rudy
Foto: Andrzej Chytła
źródło: Oddział Zewnętrzny w Jabłonkach

10-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)