REKLAMA
REKLAMA

Osadzeni wzięli udział w akcji sprzątania świata (ZDJĘCIA)

GMINA BALIGRÓD / PODKARPACIE. Osadzeni z Oddziału Zewnętrznego w Jabłonkach, jak co roku, wzięli udział w akcji Sprzątanie Świata 2015”, która w tym roku przeprowadzona była pod hasłem „Turysto szanuj środowisko”.

Akcja zorganizowana została we współpracy  z Urzędem Gminy Baligród, który zabezpieczył worki na śmieci a następnie  odbiór zebranych śmieci. Akcją sprzątania objęty został rejon oddziału zewnętrznego przyległego do niego gospodarstwa rolnego w Jabłonkach oraz odcinek drogi prowadzący w okolice pomnika generała Świerczewskiego a także parking i przyległy plac wokół pomnika, jak również przystanki znajdujące się na tej trasie.  Dodać należy, że skazani z tutejszego oddziału przez cały rok cyklicznie uczestniczą w sprzątaniu świata w ramach programu „EKO GRACJA”przyczyniając się tym samym do podniesienia estetyki ternu okolicznych miejscowości. Akcja prowadzona była pod patronatem st. wychowawcy Andrzeja Chytła i Anny Reszka.

Tekst: Andrzej Rudy
Foto: Andrzej Chytła
źródło: Oddział Zewnętrzny w Jabłonkach

10-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)