REKLAMA
przeprosiny
REKLAMA

MKS: ,,Piątka” dojedzie tylko do Łanów. Zobacz, które kursy zostały skrócone

SANOK / PODKARPACIE. Urząd Miasta w Sanoku informuje, że z dniem 8.11.2015r. część kursów linii Nr „5” aktualnie wykonywanych na trasie Czerteż – Sanok (Dąbrówka) – Zagórz (Wielopole) i linii Nr „6” aktualnie wykonywanych na trasie Sanok (Jana Pawła II) – Zagórz (Zasław) zostaje skróconych do przystanku przy ul. Lipińskiego (Łany) w Sanoku

natomiast kursy linii Nr „8” aktualnie wykonywane na trasie Zabłotce – Sanok – Zahutyń (Szkoła) zostają skrócone do przystanku przy ul. Lipińskiego (AUTOSAN).

Wykaz kursów linii Nr „5” i Nr „6” , które zostaną skrócone i wykonywane będą do przystanku przy  ul. Lipińskiego (Łany) w Sanoku:

tabela1
Wykaz zawieszonych kursów linii Nr „5” na trasie Zagórz (Wielopole) – Sanok (Dąbrówka) – Czerteż i linii Nr „6” na trasie Zagórz (Zasław) – Sanok (Jana Pawła II), które od dnia 8.11.2015r. wykonywane będą od przystanku przy ul. Lipińskiego (Łany) w Sanoku:

tabela2

Kursy linii Nr „8” na trasie Zahutyń (szkoła) – Sanok  z godziny 7:52 i 15:02 zostają zawieszone i będą wykonywane od przystanku ul. Lipińskiego (AUTOSAN).

Szczegóły wprowadzonych zmian zostaną udostępnione na stronach internetowych www.rozkladjazdy.spgk.com.pl oraz na przystankowych rozkładach jazdy.

IMG_2319piatka

materiał nadesłany

30-10-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)