REKLAMA
REKLAMA

MKS: ,,Piątka” dojedzie tylko do Łanów. Zobacz, które kursy zostały skrócone

SANOK / PODKARPACIE. Urząd Miasta w Sanoku informuje, że z dniem 8.11.2015r. część kursów linii Nr „5” aktualnie wykonywanych na trasie Czerteż – Sanok (Dąbrówka) – Zagórz (Wielopole) i linii Nr „6” aktualnie wykonywanych na trasie Sanok (Jana Pawła II) – Zagórz (Zasław) zostaje skróconych do przystanku przy ul. Lipińskiego (Łany) w Sanoku

natomiast kursy linii Nr „8” aktualnie wykonywane na trasie Zabłotce – Sanok – Zahutyń (Szkoła) zostają skrócone do przystanku przy ul. Lipińskiego (AUTOSAN).

Wykaz kursów linii Nr „5” i Nr „6” , które zostaną skrócone i wykonywane będą do przystanku przy  ul. Lipińskiego (Łany) w Sanoku:

tabela1
Wykaz zawieszonych kursów linii Nr „5” na trasie Zagórz (Wielopole) – Sanok (Dąbrówka) – Czerteż i linii Nr „6” na trasie Zagórz (Zasław) – Sanok (Jana Pawła II), które od dnia 8.11.2015r. wykonywane będą od przystanku przy ul. Lipińskiego (Łany) w Sanoku:

tabela2

Kursy linii Nr „8” na trasie Zahutyń (szkoła) – Sanok  z godziny 7:52 i 15:02 zostają zawieszone i będą wykonywane od przystanku ul. Lipińskiego (AUTOSAN).

Szczegóły wprowadzonych zmian zostaną udostępnione na stronach internetowych www.rozkladjazdy.spgk.com.pl oraz na przystankowych rozkładach jazdy.

IMG_2319piatka

materiał nadesłany

30-10-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)