REKLAMA
REKLAMA

Pijana przewoziła dwuletnią córkę

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Niezapięte pasy bezpieczeństwa były powodem kontroli kobiety kierującej seatem. W trakcie czynności policjanci ustalili, że 21-latka dopuściła się również przestępstwa. Alkomat wskazał u niej ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie.

Ponadto jako pasażerkę przewoziła swoją 2-letnią córkę. Nieodpowiedzialna matka za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

W miniony piątek około godz. 12 policjanci patrolując jedną z ulic w Brzozowie zauważyli kobietę kierującą seatem, która podczas jazdy nie korzystała z pasów bezpieczeństwa. Funkcjonariusze dali sygnał do zatrzymania. Okazało się, że seatem podróżuje również dziecko, 2-letnia córka kierującej. W trakcie kontroli policjanci sprawdzili trzeźwość siedzącej za kierownica kobiety. Wynik badania 21-letniej mieszkanki gminy Domaradz wskazał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze zatrzymali 21-latce prawo jazdy. Teraz kobieta odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi jej kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

alkomat101 kwp

źródło: KPP Brzozów

30-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)