REKLAMA
REKLAMA

Pijani kierowcy złapani w Bukowsku i Pakoszówce. Wspólnie mieli prawie 5 promili alkoholu

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci podejmowali interwencje wobec dwóch nietrzeźwych kierujących, którzy kierowali pojazdami po drogach publicznych. Okazało się, że jeden z nich poszukiwany jest listem gończym, drugi natomiast nie posiada uprawnień do kierowania. Za popełnione czyny mężczyźni będą odpowiadać przed sądem.

W sobotę 10 stycznia br. około godziny 21:30 w Bukowsku policjanci ruchu drogowego ujawnili, że 51-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania kierujący pojazdem marki Seat jest nietrzeźwy. Badanie wykazało, że w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Ponadto okazało się, że jest poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Został zatrzymany do czasu wytrzeźwienia. Mężczyzna usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Po zakończonych czynnościach 51-latek został przewieziony do zakładu karnego.

Dzień później po godzinie 20 w miejscowości Pakoszówka policjanci zatrzymali do kontroli 24-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, który mając w organizmie ponad 2,5 promila kierował samochodem marki Peugeot. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem.

Kierujący za popełnienie czyny będą odpowiadać przed sądem.

źródło: KPP Sanok

foto: flickr.com / Jeffrey Smith

13-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)