REKLAMA
REKLAMA

Pijani kierowcy złapani w Bukowsku i Pakoszówce. Wspólnie mieli prawie 5 promili alkoholu

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci podejmowali interwencje wobec dwóch nietrzeźwych kierujących, którzy kierowali pojazdami po drogach publicznych. Okazało się, że jeden z nich poszukiwany jest listem gończym, drugi natomiast nie posiada uprawnień do kierowania. Za popełnione czyny mężczyźni będą odpowiadać przed sądem.

W sobotę 10 stycznia br. około godziny 21:30 w Bukowsku policjanci ruchu drogowego ujawnili, że 51-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania kierujący pojazdem marki Seat jest nietrzeźwy. Badanie wykazało, że w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Ponadto okazało się, że jest poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Został zatrzymany do czasu wytrzeźwienia. Mężczyzna usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Po zakończonych czynnościach 51-latek został przewieziony do zakładu karnego.

Dzień później po godzinie 20 w miejscowości Pakoszówka policjanci zatrzymali do kontroli 24-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, który mając w organizmie ponad 2,5 promila kierował samochodem marki Peugeot. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem.

Kierujący za popełnienie czyny będą odpowiadać przed sądem.

źródło: KPP Sanok

foto: flickr.com / Jeffrey Smith

13-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)