REKLAMA
REKLAMA

Pokłócił się z kolegami, a złość wyładował na szybie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Policjanci wykonywali czynności zmierzające do ustalenia sprawcy wybicia szyby w jednym z brzozowskich sklepów. Wandal szybko znalazł się w ich rękach. Mężczyzna rzucił butelką w szybę, ponieważ chwilę wcześniej pokłócił się z kolegami.

W miniony piątek do brzozowskiej komendy zgłosiła się kobieta, która poinformowała policjantów o tym, że ktoś wybił szybę w jej sklepie. Zgłaszająca wyceniła straty na około 800 zł. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że do uszkodzenia doszło początkiem minionego tygodnia około godz. 21.30.

Zaalarmowani funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawcy tego zdarzenia. Na ich efekty nie trzeba było długo czekać. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na szybkie i precyzyjne wytypowanie sprawcy. Okazał się nim 19-letni mieszkaniec Brzozowa. Jak ustalili funkcjonariusze powodem jego zachowania było to, że pokłócił się z kolegami.

19-latek został przesłuchany i usłyszał zarzut. Mężczyzna wkrótce stanie przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi mu grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Nesster

źródło: KPP Brzozów
foto: flicr.com/Nesster

28-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)