REKLAMA
REKLAMA

Policja zaprasza sportowców na debatę społeczną

SANOK / PODKARPACIE. Zapraszamy mieszkańców powiatu sanockiego na  debatę społeczną „Bezpieczeństwo imprez sportowych w świetle obowiązujących przepisów”. Debata odbędzie się we wtorek 10 marca 2015 r. o godz. 12.00 w budynku Komendy Powiatowej Policji w Sanoku.

We wtorek 10 marca br., odbędzie się debata społeczna poświęcona tematyce bezpieczeństwa podczas imprez sportowych i masowych na terenie powiatu sanockiego. Organizatorem przedsięwzięcia jest Komenda Powiatowa Policji w Sanoku. Mieszkańcy będą mogli uczestniczyć w spotkaniu, aby przedstawić swoje pomysły i oczekiwania w przedmiotowym zakresie.

Debata, której temat związany jest ze zbliżającym się wiosennym sezonem rozgrywek piłkarskich rozpocznie się o godz. 12.00 w budynku Komendy Powiatowej Policji w Sanoku. Wezmą w niej udział m. in.:  przedstawiciele samorządu, klubów sportowych oraz zainteresowane osoby prywatne.

Debata społeczna ma na celu jeszcze lepsze zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie bezpieczeństwa. Pozwoli ona także na wymianę informacji między Policją  a społecznością lokalną.

Policjanci zapraszają wszystkich mieszkańców do udziału w debacie.

źródło: KPP Sanok
foto: archiwum eSanok.pl

pilka nozna

27-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)