REKLAMA
REKLAMA

Policja zaprasza sportowców na debatę społeczną

SANOK / PODKARPACIE. Zapraszamy mieszkańców powiatu sanockiego na  debatę społeczną „Bezpieczeństwo imprez sportowych w świetle obowiązujących przepisów”. Debata odbędzie się we wtorek 10 marca 2015 r. o godz. 12.00 w budynku Komendy Powiatowej Policji w Sanoku.

We wtorek 10 marca br., odbędzie się debata społeczna poświęcona tematyce bezpieczeństwa podczas imprez sportowych i masowych na terenie powiatu sanockiego. Organizatorem przedsięwzięcia jest Komenda Powiatowa Policji w Sanoku. Mieszkańcy będą mogli uczestniczyć w spotkaniu, aby przedstawić swoje pomysły i oczekiwania w przedmiotowym zakresie.

Debata, której temat związany jest ze zbliżającym się wiosennym sezonem rozgrywek piłkarskich rozpocznie się o godz. 12.00 w budynku Komendy Powiatowej Policji w Sanoku. Wezmą w niej udział m. in.:  przedstawiciele samorządu, klubów sportowych oraz zainteresowane osoby prywatne.

Debata społeczna ma na celu jeszcze lepsze zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie bezpieczeństwa. Pozwoli ona także na wymianę informacji między Policją  a społecznością lokalną.

Policjanci zapraszają wszystkich mieszkańców do udziału w debacie.

źródło: KPP Sanok
foto: archiwum eSanok.pl

pilka nozna

27-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)