REKLAMA
REKLAMA

Policjanci dzieciom. Były trampoliny, zjeżdżalnie i przejażdżka kucykiem (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W minioną sobotę na placu przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Sanoku odbył się piknik rodzinny. Zarówno dla dzieci jak i rodziców było wiele atrakcji. Inicjatorem imprezy był Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Sanoku.

Po raz kolejny policjanci zorganizowali piknik rodzinny. Dla najmłodszych czekało wiele atrakcji. Można było bawić się na dmuchanych zjeżdżalniach i trampolinach. Skorzystać ze ścianki wspinaczkowej przygotowanej przez GOPR. Każdy z uczestników mógł również spróbować swoich sił w paintballu i pojeździć na kucyku. Nieco starsi mogli skorzystać z przygotowanego przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Krośnie symulatora zderzeń i alkogogli.

Ponadto policjanci przeprowadzili gry, zabawy i konkursy z nagrodami. Sprawdzili wiedzę najmłodszych na temat bezpieczeństwa oraz pracy policjanta. Po wyczerpującej zabawie można było odpocząć przy słodyczach, napojach oraz ciepłym posiłku.

źródło: KPP Sanok

01-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)