REKLAMA
REKLAMA

PORĘBA: Polska potrzebuje aktywnego Prezydenta

SANOK / PODKARPACIE. Wczoraj w Rzeszowie odbyła się konferencja prasowa z udziałem parlamentarzystów, samorządowców i działaczy Prawa i Sprawiedliwości. – W tych ostatnich godzinach kampanii chcielibyśmy zachęcić wszystkich do szczególnej mobilizacji – mówił Tomasz Poręba europoseł PiS.

Podczas konferencji Tomasz Poręba podkreślał, że głos oddany na Andrzeja Dudę to głos na dobrą zmianę i godną prezydenturę.

Polska potrzebuje takiego prezydenta – aktywnego, słuchającego obywateli. Prezydenta, który będzie korzystał z inicjatywy ustawodawczej – mówił europoseł PiS. Poręba wezwał do aktywnej pracy na rzecz kandydata PiS do samego końca kampanii.

W konferencji uczestniczył także wicemarszałek województwa podkarpackiego Wojciech Buczak, który zaznaczył, że Polska potrzebuje dziś prezydenta, dla którego priorytetem będzie zrównoważony rozwój Polski.

Andrzej Duda będzie takim prezydentem. Bardzo się cieszę z podpisanej przez niego umowy programowej z Solidarnością, która pokazuje, jakie będą priorytety tej prezydentury – praca, rodzina, dialog, zdrowie. Wierzę, że będzie to prezydent, który będzie rzeczywiście blisko wszystkich obywateli – mówił Wojciech Buczak.

Kamila Piech, przedstawicielka Korpusu Ochrony Wyborów, poinformowała, że w okręgu nr 23 w 927 spośród 984 obwodowych komisji wyborczych będą przedstawiciele KW Andrzeja Dudy oraz mężowie zaufania.

Łącznie nad przebiegiem wyborów będzie czuwać około 2 tysięcy osób – powiedziała Piech.

Zobacz także: Andrzej Duda w Strachocinie: „Wspólnie odbudujmy Polskę!”(FILM)

materiał nadesłany
foto: archiwum eSanok.pl

08-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)