REKLAMA
REKLAMA

DZISIAJ: Rusza 41. Bieszczadzki Wyścig Górski. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami

ZAŁUŻ / PODKARPACIE. Już dziś o godz. 12.30 rusza 41. edycja Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego. Dla fanów czterech kółek jest to wyjątkowe i długo wyczekiwane wydarzenie. Kierowcy muszą jednak liczyć się ze sporymi utrudnieniami. Zobacz program imprezy oraz towarzyszące jej objazdy.

Dzisiaj  (8 bm) na Rynku w Sanoku przeprowadzone zostanie w godz. 12:30 – 19:00 Badanie Kontrolne startujących samochodów. W związku z tym nastąpią utrudnienia w ruchu pieszym na terenie płyty Rynku, jak również na okolicznych ulicach.

W dniach 9-10 maja 2015 na odcinku Drogi Krajowej nr 28 z Załuża do Tyrawy Wołoskiej w godzinach 7:00 – 20:00 zostanie wprowadzony całkowity zakaz poruszania się samochodów nie związanych z organizacją i przebiegiem zawodów.

Na czas zamknięcia odcinka DK 28 wprowadzono następujące objazdy:

– z Sanoka do Tyrawy Wołoskiej przez Mrzygłód, Trepczę do Tyrawy Wołoskiej (do DK28)

– z Tyrawy Wołoskiej do Przemyśla przez Trepczę, Mrzygłód do Sanoka (do DK28)

– z Załuża do Tyrawy Wołoskiej przez Sanok, Mrzygłód i Trepczę do Tyrawy Wołoskiej (powrót na DK28)

W miejscach zamknięcia ruchu rozstawione zostaną patrole Policji oraz służby organizatora.

021W piątek 8 maja 2015 na Rynku w Sanoku przeprowadzone zostanie w godz. 12:30 – 19:00 Badanie Kontrolne startujących samochodów.

Wyścig rozpocznie się w sobotę o godzinie 9:00 pierwszym podjazdem treningowym. O godzinie 11:00 kierowcy ruszą po raz drugi na trening. Pierwsze zmagania rozpoczynają się o godzinie 14:30, a zwycięzców dwóch podjazdów wyścigowych poznamy o godzinie 19:00.

Niedzielne zawody 10 maja przeprowadzone zostaną na trzech podjazdach. Pierwszy i jedyny trening rusza o godzinie 8:30. W samo południe kierowcy wystartują do pierwszego wyścigu, drugiego dnia rywalizacji w Załużu, a już o 17:00 poznamy zwycięzców.

materiał nadesłany

08-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)