REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Potrącenie na przejściu dla pieszych w Sanoku (ZDJĘCIA)

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło na ulicy Królowej Bony w Sanoku. Dwóch 15-letnich chłopców zostało potrąconych przez samochód osobowy na przejściu dla pieszych. Piesi z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek przed godziną 17 na ul. Królowej Bony w Sanoku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 78-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, kierując samochodem marki Fiat nie zatrzymał się przed oznakowanym przejściem dla pieszych, pomimo wyświetlającego się na sygnalizacji czerwonego światła dla pojazdów, w wyniku czego potrącił przechodzących prawidłowo przez przejście dwóch 15-letnich chłopców.

Piesi z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Zebrany materiał dowodowy posłuży Policji do ustalenia dokładnych przyczyn i przebiegu zdarzenia. Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sanoku.

Warunki na drogach powiatu sanockiego nie są korzystne, opady śniegu, wiatr, zachmurzone niebo znacznie ograniczają widoczność oraz wydłużają drogę hamowania. Ze względu na panujące warunki atmosferyczne przypominamy o zachowaniu ostrożności na drodze.

foto: Internauta Miłosz

05-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)