REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Potrącenie na przejściu dla pieszych w Sanoku (ZDJĘCIA)

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło na ulicy Królowej Bony w Sanoku. Dwóch 15-letnich chłopców zostało potrąconych przez samochód osobowy na przejściu dla pieszych. Piesi z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek przed godziną 17 na ul. Królowej Bony w Sanoku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 78-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, kierując samochodem marki Fiat nie zatrzymał się przed oznakowanym przejściem dla pieszych, pomimo wyświetlającego się na sygnalizacji czerwonego światła dla pojazdów, w wyniku czego potrącił przechodzących prawidłowo przez przejście dwóch 15-letnich chłopców.

Piesi z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Zebrany materiał dowodowy posłuży Policji do ustalenia dokładnych przyczyn i przebiegu zdarzenia. Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sanoku.

Warunki na drogach powiatu sanockiego nie są korzystne, opady śniegu, wiatr, zachmurzone niebo znacznie ograniczają widoczność oraz wydłużają drogę hamowania. Ze względu na panujące warunki atmosferyczne przypominamy o zachowaniu ostrożności na drodze.

foto: Internauta Miłosz

05-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)