REKLAMA
REKLAMA

Przeszukanie u 74-latka. Wpadł wnuczek z marihuaną

HUZELE / PODKARPACIE. Policjanci z Leska zatrzymali młodego mężczyznę, który posiadał przy sobie marihuanę. Młody mieszkaniec powiatu wpadł podczas przeszukania domu dziadka. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

W ubiegły czwartek policjanci udali się do domu 74-letniego mieszkańca Huzel w celu realizacji przeszukania do prowadzonej sprawy. W trakcie wykonywania czynności służbowych okazało się, że w domu mieszka jeszcze 17-latek. W jego pokoju policjanci odnaleźli substancję, która mogła być zabroniona. W tym czasie nastolatek wrócił do domu. Z uwagi na fakt, że chłopak mógł posiadać niedozwoloną substancję policjanci dokonali kontroli, w wyniku której ujawniono jak później się okazało marihuanę. Twierdził, że zakupił ją na własny użytek.

Młody mężczyzna został zatrzymany, a znalezione przy nim narkotyki zabezpieczone. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

susz

źródło: KPP Lesko
foto: archiwum KPP Sanok

08-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)