REKLAMA
REKLAMA

PWSZ w Sanoku Uczelnią Liderów!

2 lipca 2015 roku Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku została przyjęta do elitarnej grupy ośrodków akademickich posiadających certyfikat „Uczelnia Liderów”, uzyskując to wyróżnienie w V edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych.

logo_jpg

Program „Uczelnia Liderów”, realizowany wspólnie przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego i Agencję PRC, a dresowany jest do szkół wyższych (publicznych i niepublicznych), które starają się kształcić absolwentów wyposażonych w szerokie kompetencje zawodowe, dobrze przygotowanych do startu na rynku pracy. Tytuł „Uczelni Liderów” przyznaje Komisja Certyfikacyjna złożona z naukowców reprezentujących ośrodki akademickie z całej Polski. Komisja pracuje pod przewodnictwem prof. dr. hab. Dariusza Rotta, wykładowcy Uniwersytetu Śląskiego, a zasiadają w niej m.in. prof. Piotr Wilczek (Uniwersytet Warszawski), prof. Krzysztof Czekaj (Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie), prof. Maciej Mitręga (Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach) i prof. Michał Kaczmarczyk (Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu).

Sanocka uczelnia została doceniona za wysoką jakość zarządzania dydaktyką (wzmacnianie praktycznego aspektu kształcenia, aktywną współpracę z otoczeniem społeczno-gospodarczym, wprowadzanie innowacyjnych metod i technik dydaktycznych), posiadanie i realizowanie jasno określonej strategii i wizji przyszłości oraz atrybuty rynkowe.

Ceryfikat_Uczelnia_Liderow

materiały nadesłane

06-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook