REKLAMA
REKLAMA

Sanoczanie! Od godziny 12 Galeria Sanok będzie już otwarta! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Już za kilka chwil drzwi największej w regionie galerii handlowej zostaną szeroko otwarte dla klientów. O godzinie 12 klienci Galerii Sanok będą mogli zrobić pierwsze zakupy! Jesteście gotowi?

Na mieszkańców Sanoka czeka wiele atrakcji: pokazy mody, kulinarne show i degustacje. Na otwarciu wystąpi Sanocka Młodzieżowa Orkiestra Dęta AVANTI wraz z mażoretkami.

Uroczyste otwarcie galerii swoją obecnością uświetni gwiazda wieczoru – sama Margaret, której występ został zaplanowany na godzinę 18.30. Jej hity znają i nucą fani z całego świata!

W tym wyjątkowym dniu nie zabranie też wybitnych hokeistów Ciarko PBS Bank KH Sanok. W galerii pojawią się o godz. 16 i chętnie porozmawiają ze swoimi fanami. Będzie to doskonała okazja do zdobycia autografów i wykonania pamiątkowych zdjęć.

W Galerii Sanok zakupy będzie można zrobić m.in. w sklepach takich jak: FRAC, Cropp, House, Sinsay, CCC, 4F Martes Sport czy Wojas.

Galeria będzie otwarta od poniedziałku do soboty od 9 do 21 oraz w niedzielę od 10 do 20.

Tak było podczas wczorajszego oficjalnego otwarcia Galerii:

12-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)