REKLAMA
REKLAMA

Sanoczanie podbijają serca Polaków. Malwina i Maciej wystąpili w programie ,,Aplauz, Aplauz” (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Sanoczanie podbijają talent show. W sobotę sercem Małgorzaty Foremniak i Agnieszki Chylińskiej zawładnął Miro, zaś w niedzielę w programie ,,Aplauz, Aplauz” widownię zachwyciła Malwina ze swoim wychowawcą Maciejem.

W niedzielę mogliśmy podziwiać wyjątkowy występ utalentowanego i duetu. Malwina pokazała, że jest wyjątkową wokalistką, którą wspiera wychowawca z Domu Dziecka – Maciej. Razem wykonali niebanalną piosenkę kultowego zespołu Dżem ,,Sen o Victorii”.

W zapowiedzi przed występem mówili o sobie:

Jesteśmy bardzo nietypowym duetem, śpiewamy razem od niedawna – mówił Maciej Ochęduszko.

No i nie jesteśmy ze sobą spokrewnieni, ale bardzo dobrze nam się razem śpiewa – dodała 17-letnia Malwina.

Jestem wychowawcą w Domu dziecka, prowadzę zajęcia muzyczne, jak usłyszałem jak Malwina śpiewa, od razu dostrzegłem w niej talent i zaproponowałem lekcje muzyki – przedstawiał się Maciej.

Do domu dziecka trafiłam dlatego, że tata nie żyje od trzech lat, a mama ma problem alkoholowy. Atmosfera jest bardzo przyjemna, z innymi dzieciakami się bardzo dobrze dogaduje i nawet nie odczuwam tego, że jestem tu gdzie jestem – opowiadała Malwina. – Muzyka jest dla mnie odskocznią od rzeczywistości. Jak śpiewam, to zapominam o tym, co mnie otacza. Mam taki własny zamknięty świat.

Kliknij i zobacz niezwykły duet: Malwinę i Macieja z Sanoka.

Uważam, że warto walczyć o swoje marzenia, bo wtedy każdy trud i wysiłek sprawia, że człowiek już staje się zwycięzcą – podsumowuje Malwina.

źródło: TVN

07-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)