REKLAMA
REKLAMA

Sanoczanka zajęła 6. miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Mediach

SANOK / PODKARPACIE. Dzisiejszy świat wymaga od nas jak najlepszego posługiwania się informacją, umiejętnego segregowania wiadomości istotnych i błahych, wydaje się, że kluczem do zrozumienia otaczającej nas rzeczywistości w coraz większym stopniu stają się media.

Stąd też wielkim wyzwaniem dla uczniów szkół średnich z całej Polski, stał się udział w organizowanym przez Uniwersytet Warszawski Konkursie Wiedzy o Mediach.

W grudniu, w rzeszowskiej Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania odbył się etap okręgowy Konkursu, w którym najwyższy wynik spośród ponad 180 uczestników uzyskała uczennica II LO w Sanoku – Wiktoria Barańska.
W dniach 20 – 21 marca wraz ze 143 laureatami etapów okręgowych, Wiktoria wzięła udział w finale ogólnopolskim, zajmując tam ostatecznie 6 miejsce. Jako laureatka i uczennica klasy maturalnej, Wiktoria uzyskała prawo do indeksu, stażu w wybranej przez siebie redakcji oraz nagród rzeczowych. Serdecznie gratulujemy Wiktorii i życzymy dalszych sukcesów!

wiktoria baranska

Mariusz Kluczyński
materiał nadesłany

31-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)