REKLAMA
REKLAMA

Sanoczanki walczą o udział w sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży

SANOK / PODKARPACIE. Uczennice Gimnazjum nr 2  w Sanoku Paulina Myćka i Joanna Wicik marzą, aby wziąć udział w XXI sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży, która odbędzie się 1 czerwca br. w  Warszawie. Aby stało się to możliwe, muszą zrealizować konkretne zadanie.

Zadaniem tym, będzie przeprowadzenie ankiety wśród mieszkańców Sanoka. Będzie ona dotyczyła sanockiego parku. Zapytają m.in. o to, czy jest on przestrzenią, z której mieszkańcy korzystają? Czy chcieliby coś w tej przestrzeni zmienić? Jakie mają oczekiwania w stosunku do tego miejsca? Podzielą się też informacjami z historii sanockiego parku, który ma już prawie 120 lat!

Uzyskane informacje wykorzystane zostaną do sformułowania konkretnych wniosków oraz dokonania choć niewielkich zmian, na których zależeć będzie ankietowanym.

Zapraszamy do spotkania z uczennicami Gimnazjum Nr 2 na Rynku przed Biurem Informacji Turystycznej w czwartek (26.03.2015) od godziny 15.30.

materiał nadesłany

G.OZCAN

foto: flickr.com/G.OZCAN

25-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)