REKLAMA
REKLAMA

Sanoczanki walczą o udział w sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży

SANOK / PODKARPACIE. Uczennice Gimnazjum nr 2  w Sanoku Paulina Myćka i Joanna Wicik marzą, aby wziąć udział w XXI sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży, która odbędzie się 1 czerwca br. w  Warszawie. Aby stało się to możliwe, muszą zrealizować konkretne zadanie.

Zadaniem tym, będzie przeprowadzenie ankiety wśród mieszkańców Sanoka. Będzie ona dotyczyła sanockiego parku. Zapytają m.in. o to, czy jest on przestrzenią, z której mieszkańcy korzystają? Czy chcieliby coś w tej przestrzeni zmienić? Jakie mają oczekiwania w stosunku do tego miejsca? Podzielą się też informacjami z historii sanockiego parku, który ma już prawie 120 lat!

Uzyskane informacje wykorzystane zostaną do sformułowania konkretnych wniosków oraz dokonania choć niewielkich zmian, na których zależeć będzie ankietowanym.

Zapraszamy do spotkania z uczennicami Gimnazjum Nr 2 na Rynku przed Biurem Informacji Turystycznej w czwartek (26.03.2015) od godziny 15.30.

materiał nadesłany

G.OZCAN

foto: flickr.com/G.OZCAN

25-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)