REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Andrzej Duda, kandydat PiS na prezydenta Polski odwiedzi Sanok. ZMIANA GODZINY WIZYTY W SANOKU

SANOK / PODKARPACIE. 16 stycznia (piątek) do Sanoka przyjedzie Andrzej Duda, kandydat Prawa i Sprawiedliwości w wyborach na prezydenta Polski. Polityk spotka się z mieszkańcami miasta i spróbuje ich przekonać do wsparcia w zbliżających się wyborach.

Spotkanie z Andrzejem Dudą odbędzie się w piątek 16 stycznia o godzinie 16:00 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sanoku.

Na razie nie są znane szczegóły związane z przebiegiem wizyty.

Zgodnie z ustawą, I tura wyborów prezydenckich w 2015 roku odbędzie się 10 lub 17 maja.

Andrzej Duda ma 42 lata, od 2006 do 2007 był podsekretarzem stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, był również podsekretarzem stanu w Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, oraz członkiem Trybunału Stanu, posłem na Sejm VII kadencji. Obecnie zasiada w ławach Parlamentu Europejskiego VIII kadencji, gdzie trafił startując z listy Prawa i Sprawiedliwości.

6 grudnia 2014 rada polityczna PiS zatwierdziła jego kandydaturę jako przedstawiciela partii w wyborach prezydenckich w 2015.


W weekend Andrzej Duda odwiedzi również inne miasta Podkarpacia. Zobacz, jak będzie wyglądała jego sobotnia (17 stycznia) trasa po województwie.

– Harmonogram jest jeszcze dopinany na ostatni guzik. Dokładne godziny zostaną jeszcze sprecyzowane – zaznacza Mateusz Kutrzeba z biura PiS.

Wizytę w województwie Podkarpackim Andrzej Duda rozpocznie od briefingu prasowego, który odbędzie się o godzinie 8:00 w Przemyślu.

Później, europoseł pojedzie do Jarosławia na spotkanie z samorządowcami.

Kolejnym krokiem będzie wizyta w Przeworsku, gdzie także odbędzie spotkanie środowiskowe. Następnie, kandydat PiS na prezydenta Polski odwiedzi Łańcut.

W stolicy Podkarpacia pojawi się około godziny 13:00. Godzinę wcześniej rozpocznie się briefing dla dziennikarzy w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie, w którym będzie uczestniczył.

Około godziny 16:00 zaplanowane jest spotkanie w powiecie mieleckim.

Wieczorem Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

Dzień wcześniej, 16 stycznia o godzinie 16:00, spotka się z mieszkańcami Sanoka w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej.

534281_525487197468192_792164821_nAndrzej Duda. Źródło: facebook.com

źródło: Red., Wikipedia.pl

foto: facebook.com

14-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)