REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Blisko 3-kilometrowy korek po upadku motocykla w pobliżu Autosanu (FILM)

SANOK: Blisko 3-kilometrowy korek po upadku motocykla w pobliżu Autosanu (FILM)

SANOK / ZAGÓRZ / PODKARPACIE. W niedzielę po południu, wskutek kolizji motocykla, który przewrócił się w okolicy przejścia dla pieszych przy Autosanie, na trasie Sanok – Zagórz wytworzył się ogromny korek. Samochody zatrzymywały się nawet niespełna 3 kilometry dalej w pobliżu lokalu gastronomicznego przed samym Zagórzem.

W ubiegłą niedzielę, o godzinie 14:15 w okolicy przejścia dla pieszych na ul. Lipińskiego, jadący od strony Zagórza w kierunku centrum Sanoka kierowca motocykla marki honda, nie dostosował prędkości do panujących warunków, czego efektem było wywrócenie się pojazdu. Pasażerka została przewieziona do szpitala. Okazało się, że nie odniosła poważnych obrażeń (stłuczona stopa), dlatego zdarzenie zakwalifikowano, jako kolizję. Jednośladem podróżowali mieszkańcy województwa łódzkiego. Za stworzenie zagrożenia w ruchu, na konto kierującego trafiło 6 punktów. Został on również ukarany mandatem karnym w wysokości 250 zł.

Policjanci wykonywali konieczne czynności, a za motocyklem i radiowozem wytworzył się potężny korek o długości blisko 3 kilometrów. Zaczynał się w pobliżu przejścia dla pieszych przy Autosanie, a kończył niemal w Zagórzu. W tym czasie z Bieszczadów wracało wielu turystów. Musieli oni uzbroić się w cierpliwość.

źródło: Red., KPP Sanok, materiały nadesłane

31-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)