REKLAMA
REKLAMA

Sanok w siatkarskiej Lidze Mistrzów (ZDJĘCIA)

RZESZÓW, SANOK / PODKARPACIE. 22 października w rzeszowskim Ratuszu odbyła się konferencja prasowa Mistrza Polski Asseco Resovii Rzeszów przed kolejną edycją Ligi Mistrzów, a także prezentacja koszulek w jakich zawodnicy Resovii wystąpią w tegorocznych rozgrywkach na europejskich boiskach.

W konferencji udział wzięli Bartosz Górski– Wiceprezes Asseco Resovii, trener Andrzej Kowal, kapitan drużyny Olieg Achrem i nowy atakujący rzeszowskiego klubu – Bartosz Kurek a także wiceprezydent miasta Stanisław Sienko.

Klub przygotował na tegoroczną edycję Ligi Mistrzów specjalne koszulki meczowe, dzięki którym Mistrz Polski promował będzie miasto Rzeszów i województwo Podkarpackie w Europie. Pokazują one, że warto się wybrać na Podkarpacie nie tylko na mecz ale także by podziwiać piękne miejsca w naszym regionie. Oprócz Rzeszowa wyróżnione zostały tylko trzy miasta: Sanok, Łańcut i Przemyśl.

Motyw sanocki na koszulkach przedstawia kościół z Bączala i hasło: SANOK. WOODEN PARADISE. Burmistrz Miasta Sanoka Tadeusz Pióro nie kryje radości z bardzo dobrej współpracy z Urzędem Marszałkowskim, dzięki któremu możliwa była tak duża promocja Sanoka w Europie.

Jesteśmy wdzięczni Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Podkarpackiego, który zaproponował i umożliwił nam taką formę promocji. Przedstawiliśmy kilkanaście motywów najbardziej charakterystycznych dla Sanoka m.in. Skansen, Beksińskiego, architekturę miasta. Z przedstawionych propozycji zarząd Asseco Resovii wspólnie z grafikami wytypował właśnie XVII. wieczny kościół z Bączala i hasło promocyjne: Sanok. Wooden Paradise. Co najważniejsze miasto nie poniesie żadnych kosztów z tym związanych.

Asseco Resovia w lidze Mistrzów grać będzie w grupie G razem z Dragons LUGANO, Volley behappy2 ASSE-LENNIK i Tomisem CONSTANTA.  To tylko początek kilku zaplanowanych wspólnie akcji promocyjnych miasta Sanoka, województwa podkarpackiego i Euroregionu Karpackiego, z których jednym będzie m.in. promocja Sanoka jako integralna cześć Marki Carpathia.

materiał nadesłany
foto: Przemek Cyrulik

27-10-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)