REKLAMA
REKLAMA

SDK zaprasza na koncert New Bone! Zdobądź darmowe wejściówki

SANOK / PODKARPACIE. Sanoczanin, Dominik Wania, zdobywca dwóch statuetek Fryderyka za rok 2014 w kategoriach jazzowych Album Roku („Ravel”) i Debiut Roku wystąpi z zespołem New Bone w Sanockim Domu Kultury 25 lutego o godz.18.00

Lata dwudzieste i trzydzieste XX wieku – czas barwny, rozśpiewany i roztańczony, czas fantastycznych karier, budowanych od zera wielomilionowych fortun, nowych kanonów mody, wielkiej popularności gwiazd kina i estrady. Nigdy przedtem, ani tez nigdy potem, życie nie miało tylu barw, odcieni i smaków…

Po nagraniu trzech autorskich, świetnie przyjętych albumów, zespół New Bone po raz pierwszy w swojej karierze zdecydował się na przygotowanie projektu zawierającego w całości muzykę innych artystów. Materiał, który zespół będzie prezentował na koncercie, obejmuje utwory dwóch wybitnych polskich kompozytorów muzyki filmowej – Henryka Warsa i Bronisława Kapera we współczesnych, jazzowych aranżacjach. Warto zaznaczyć, ze przygotowaniem aranżacji zajęło się trzech wybitnych pianistów jazzowych – Dominik Wania (nowy członek zespołu New Bone), Joachim Mencel i Andrzej Jagodziński.

Cena biletu 20 zł. Zapraszamy

ESANOKDla Czytelników portalu eSanok.pl mamy 3 podwójne zaproszenia na koncert! Jeśli chcesz wziąć udział w koncercie, wyślij maila adres redakcja@esanok.pl podając swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu z dopiskiem ,,Koncert New Bone”! Wejściówki zdobędzie 10, 20 i 30-ta osoba!

Na maile czekamy do 23 lutego (poniedziałek) do godz. 10.00.

Nieodebranie telefonu powoduje, że wejściówkę otrzymuje kolejna osoba.

Zaliczany będzie tylko jeden mail wysłany przez daną osobę.

19-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)