REKLAMA
REKLAMA

SDK zaprasza na koncert New Bone! Zdobądź darmowe wejściówki

SANOK / PODKARPACIE. Sanoczanin, Dominik Wania, zdobywca dwóch statuetek Fryderyka za rok 2014 w kategoriach jazzowych Album Roku („Ravel”) i Debiut Roku wystąpi z zespołem New Bone w Sanockim Domu Kultury 25 lutego o godz.18.00

Lata dwudzieste i trzydzieste XX wieku – czas barwny, rozśpiewany i roztańczony, czas fantastycznych karier, budowanych od zera wielomilionowych fortun, nowych kanonów mody, wielkiej popularności gwiazd kina i estrady. Nigdy przedtem, ani tez nigdy potem, życie nie miało tylu barw, odcieni i smaków…

Po nagraniu trzech autorskich, świetnie przyjętych albumów, zespół New Bone po raz pierwszy w swojej karierze zdecydował się na przygotowanie projektu zawierającego w całości muzykę innych artystów. Materiał, który zespół będzie prezentował na koncercie, obejmuje utwory dwóch wybitnych polskich kompozytorów muzyki filmowej – Henryka Warsa i Bronisława Kapera we współczesnych, jazzowych aranżacjach. Warto zaznaczyć, ze przygotowaniem aranżacji zajęło się trzech wybitnych pianistów jazzowych – Dominik Wania (nowy członek zespołu New Bone), Joachim Mencel i Andrzej Jagodziński.

Cena biletu 20 zł. Zapraszamy

ESANOKDla Czytelników portalu eSanok.pl mamy 3 podwójne zaproszenia na koncert! Jeśli chcesz wziąć udział w koncercie, wyślij maila adres redakcja@esanok.pl podając swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu z dopiskiem ,,Koncert New Bone”! Wejściówki zdobędzie 10, 20 i 30-ta osoba!

Na maile czekamy do 23 lutego (poniedziałek) do godz. 10.00.

Nieodebranie telefonu powoduje, że wejściówkę otrzymuje kolejna osoba.

Zaliczany będzie tylko jeden mail wysłany przez daną osobę.

19-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)