REKLAMA
REKLAMA

SLU w połowie sezonu zasadniczego. Niespodzianka na zakończenie rundy

SANOK / PODKARPACIE. Sanocka Liga Unihokeja na półmetku. Drużyny rozegrały po dziewięć spotkań, można zatem wyciągać pierwsze wnioski dotyczące siły poszczególnych zespołów. W ostatniej kolejce rundy doszło do sporej niespodzianki. Sokół Sanok pokonał urzędujących mistrzów, czyli zespół Interq.

Patronat nad Sanocką Ligą Unihokeja objął portal Esanok.pl. Więcej informacji na temat rozgrywek na stronie: Unihokej.esanok.pl.


Wyniki 9. kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja:

AKSU POLSKA – GIMNAZJUM NR 3  9-0 (4:0 ; 5:0)

06:24    1 : 0    Łukasz Pelczarski – Piotr Packanik
07:25    2 : 0    Krzysztof Sośnicki – Marcin Penar
08:57    3 : 0    Damian Hański – Marcin Penar
10:27    4 : 0    Damian Hański
14:38    5 : 0    Krzysztof Sośnicki
16:24    6 : 0    Łukasz Pelczarski – Piotr Packanik
17:01    7 : 0    Marcin Penar
18:53    8 : 0    Piotr Packanik – Łukasz Pelczarski
23:03    9 : 0    Piotr Packanik – Łukasz Pelczarski

kary: 0-0min


SOKÓŁ SANOK – INTERQ  8-6 (5:2 ; 3:4)

02:01    1 : 0    Michał Nazarkiewicz – Michał Jarzec
04:23    2 : 0    Jakub Sujkowski – Michał Nazarkiewicz
06:08    2 : 1    Radosław Bomba – Hubert Popiel
06:38    3 : 1    Jakub Sujkowski – Jakub Kluska
07:21    4 : 1    Jakub Sujkowski – Jakub Kluska
10:04    5 : 1    Przemysław Dębiński
13:30    5 : 2    Damian Ciepły – Hubert Popiel
15:03    5 : 3    Paweł Muszański – Radosław Bomba
20:13    5 : 4    Hubert Popiel – Michał Ambicki
20:34    5 : 5    Michał Janik
22:02    6 : 5    Jakub Kluska – Przemysław Dębiński
26:12    7 : 5    Przemysław Dębiński – Michał Jarzec
27:36    7 : 6    Michał Janik – Damian Ciepły
27:58    8 : 6    Michał Nazarkiewicz – Jakub Sujkowski

kary: 0-0min


AZS PWSZ SANOK – ESANOK.PL  5-7 (2:4 ; 3:3)

00:48    0 : 1    Damian Popek – Piotr Karnas
02:16    0 : 2    Piotr Karnas – Tomasz Mermer
09:30    1 : 2    Karol Hydzik
11:05    1 : 3    Damian Popek – Piotr Karnas
11:57    2 : 3    Maciej Bruwicki – Karol Hydzik
13:36    2 : 4    Gracjan Popek – Tomasz Mermer
18:21    2 : 5    Marcin Szczudlik – Gracjan Popek
19:01    3 : 5    Maciej Bruwicki – Hubert Niemiec
22:58    3 : 6    Marcin Szczudlik – Gracjan Popek
27:18    3 : 7    Piotr Karnas – Damian Popek
27:35    4 : 7    Maciej Bruwicki
27:49    5 : 7    Maciej Bruwicki – Karol Hydzik

kary: 4-4min


FOREST SC TEAM – EL-BUD  4-7 (1:3 ; 3:4)

02:01    1 : 0    Bartłomiej Milczanowski – Konrad Jaklik
03:20    1 : 1    Kamil Ziemba
04:27    1 : 2    Damian Hydzik – Tomasz Dorotniak
09:30    1 : 3    Mariusz Zacharski – Piotr Zadylak
14:33    2 : 3    Bartłomiej Milczanowski – Konrad Jaklik
14:51    2 : 4    Damian Sobkowicz – Kamil Ziemba
17:23    2 : 5    Piotr Zadylak – Damian Hydzik
18:01    2 : 6    Damian Hydzik – Tomasz Dorotniak
20:05    3 : 6    Bartłomiej Milczanowski
20:40    3 : 7    Damian Hydzik – Mariusz Zacharski
25:38    4 : 7    Piotr Stec – Damian Krystyński

kary: 4-2min


AUTOMANIA – DROZD WODNIK  6-12 (3:3 ; 3:9)

03:50    1 : 0    Dominik Januszczak – Tomasz Słomiana
05:17    1 : 1    Mariusz Kopczyński – Łukasz Łosiak
06:01    1 : 2    Tomasz Sokołowski – Mariusz Kopczyński
08:54    1 : 3    Tomasz Sokołowski – Michał Leś
09:12    2 : 3    Dominik Januszczak – Jakub Skrabalak
11:44    3 : 3    Dawid Pasierbowicz – Dominik Januszczak
14:23    4 : 3    Dominik Januszczak – Tomasz Słomiana
15:38    4 : 4    Łukasz Łosiak – Michał Leś
17:37    5 : 4    Rafał Słomiana – Dominik Januszczak
18:23    5 : 5    Mariusz Kopczyński – Tomasz Sokołowski
19:56    5 : 6    Łukasz Łosiak – Krzysztof Kadłubiec
21:15    5 : 7    Łukasz Łosiak – Krzysztof Kadłubiec
23:34    5 : 8    Tomasz Sokołowski – Michał Leś
24:22    5 : 9    Michał Leś
25:07    5 : 10    Tomasz Sokołowski
27:02    5 : 11    Tomasz Sokołowski – Mariusz Kopczyński
27:32    5 : 12    Mariusz Kopczyński – Tomasz Sokołowski
27:55    6 : 12    Dominik Januszczak – Tomasz Słomiana

kary: 0-2min


Tabela SLU

Tabela po 9. kolejce


10. kolejka (12.01.2015)

16:10 DROZD Wodnik (3) – Gimnazjum nr 3 Sanok (10)
16:50 AKSU Polska (9) – Sokół Sanok (4)
17:30 InterQ (2) – AZS PWSZ Sanok (6)
18:10 El-Bud (8) – Esanok.pl (1)
18:50 Automania (4) – FOREST Systemy Uszczelnień (7)

* w nawiasach aktualne miejsce w tabeli

Mecze rozgrywane są w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku przy ulicy Stróżowskiej.

źródło: Red., materiały nadesłane

foto: flickr.com / benoist olivier

07-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)