REKLAMA
REKLAMA

Spowodował kolizję na parkingu i uciekł

POLAŃCZYK / PODKARPACIE. Zapytany przez policjantów, dlaczego  uciekł po spowodowaniu kolizji na parkingu, 24-letni mieszkaniec Bukowca nie potrafił wyjaśnić powodów swojego postępowania.

Funkcjonariusze szybko ustalili, kto uszkodził daewoo lanosa zaparkowanego pod posterunkiem Policji w Polańczyku i odnaleźli sprawcę.

Do zdarzenia doszło wczoraj w samo południe. Mieszkaniec Bóbrki, który przyjechał na pocztę do Polańczyka po wyjściu z urzędu zauważył, że daewoo lanos który zostawił na parkingu jest uszkodzony. Policjanci ustalili, że w zaparkowany samochód wjechał kierowca volkswagena Passata, który po spowodowaniu kolizji odjechał.

Funkcjonariusze ustalili również, że właścicielem feralnego pojazdu jest mieszkaniec Bukowca. W domu, pod którym stał również uszkodzony Passat, zastali 24-letniego kierowcę. Mężczyzna przyznał się, że spowodował kolizję, nie potrafił jednak wytłumaczyć, dlaczego odjechał z miejsca zdarzenia. Kierujący był trzeźwy. Właściciel uszkodzonego pojazdu może domagać się odszkodowania od ustalonego przez policjantów sprawcy.

źródło: KPP Lesko,
foto: archiwum eSanok.pl

06-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)