REKLAMA
REKLAMA

Studenci rządzą stolicą Podkarpacia! Zobacz fotorelację z korowodu (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Ulicami Rzeszowa przeszedł barwny korowód, który po raz kolejny udowodnił, że wyobraźnia studentów nie ma granic. Pochód żaków przebranych w pomysłowe i kolorowe stroje rozpoczął tegoroczne juwenalia. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

W odbywających się w dniach 7-9 maja juwenaliach biorą udział studenci Wyższej Szkoły Prawa i Administracji, Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, Wyższej Szkoły Inżynieryjno – Ekonomicznej oraz Politechniki Rzeszowskiej.

W czwartek na rzeszowskim Rynku prezydent Tadeusz Ferenc przekazał studentom klucze do miasta. Pierwsze występy należały do studenckiego zespołu pieśni i tańca “Połoniny” i chóru akademickiego WSIiZ.

O godzinie 17:00 ruszył korowód. Rozśpiewani i roztańczeni uczestnicy przeszli ulicami Rzeszowa na miasteczko akademickie Politechniki Rzeszowskiej. Tam odbyła się pierwsza odsłona juwenaliowego koncertowania. Zagrali i zaśpiewali: Chwytak & Dj Wiktor, MR Pollack, Happysad i Kult.

Dziś koncertują: Bisz, Kabanos, Strachy na Lachy i Luxtorpeda.

źródło: Rzeszów24.pl.

08-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)