REKLAMA
PBS Dydnia
REKLAMA

Św. Krzysztofie prowadź… Niedziela z Patronem Kierowców w Trepczy

TREPCZA / PODKARPACIE. Kolejny już raz lipcowe święto Patrona kierowców staje się okazją nie tylko do wspólnej modlitwy, ale również do radosnego spędzenia czasu i wakacyjnej integracji  na placu przy Papieskiej Barce.

Dla najmłodszych i nie tylko to szansa do sportowej rywalizacji i wakacyjnej edukacji, jak zachować się bezpiecznie na drogach publicznych. Do takich postaw zapewne zachęcać będą zaproszeni na krótkie spotkanie stróże prawa z „sanockiej drogówki”.

Przystań JP II  w Trepczy serdecznie zaprasza w niedzielę 26 lipca 2015 roku o godz. 16.00 na imprezę plenerową  „Niedziela z Patronem Kierowców”. W programie przewidziano liczne konkursy sprawnościowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych min.:
– rowerowy tor przeszkód
– wyścig rowerowy dla najmłodszych
– bieg dziewczynek o pluszowego Krzysia
– mini auto rally show

krzysztof

Na scenie – „Szansa na sukces” – śpiewy i muzykowanie młodych artystów oraz wieczorny koncert country MARKA DZIOKA  dedykowany kierowcom. Dary serca złożone przez uczestników przekazane będą dla dzieci – ofiar wypadków.

UWAGA! Przed południem na każdej Mszy św. (8.00 9.30 Międzybrodzie i 11.30) modlitwy w intencji kierowców oraz poświęcenie wszelkich pojazdów mechanicznych. W razie deszczu impreza plenerowa z uwagi na bezpieczeństwo uczestników odbędzie się w innym terminie.

materiał nadesłany

15-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)