REKLAMA
REKLAMA

Św. Krzysztofie prowadź… Niedziela z Patronem Kierowców w Trepczy

TREPCZA / PODKARPACIE. Kolejny już raz lipcowe święto Patrona kierowców staje się okazją nie tylko do wspólnej modlitwy, ale również do radosnego spędzenia czasu i wakacyjnej integracji  na placu przy Papieskiej Barce.

Dla najmłodszych i nie tylko to szansa do sportowej rywalizacji i wakacyjnej edukacji, jak zachować się bezpiecznie na drogach publicznych. Do takich postaw zapewne zachęcać będą zaproszeni na krótkie spotkanie stróże prawa z „sanockiej drogówki”.

Przystań JP II  w Trepczy serdecznie zaprasza w niedzielę 26 lipca 2015 roku o godz. 16.00 na imprezę plenerową  „Niedziela z Patronem Kierowców”. W programie przewidziano liczne konkursy sprawnościowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych min.:
– rowerowy tor przeszkód
– wyścig rowerowy dla najmłodszych
– bieg dziewczynek o pluszowego Krzysia
– mini auto rally show

krzysztof

Na scenie – „Szansa na sukces” – śpiewy i muzykowanie młodych artystów oraz wieczorny koncert country MARKA DZIOKA  dedykowany kierowcom. Dary serca złożone przez uczestników przekazane będą dla dzieci – ofiar wypadków.

UWAGA! Przed południem na każdej Mszy św. (8.00 9.30 Międzybrodzie i 11.30) modlitwy w intencji kierowców oraz poświęcenie wszelkich pojazdów mechanicznych. W razie deszczu impreza plenerowa z uwagi na bezpieczeństwo uczestników odbędzie się w innym terminie.

materiał nadesłany

15-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)