REKLAMA
REKLAMA

Szampańska zabawa na sanockim rynku. Włodarze zapraszają na Sylwestra (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Tegoroczny sylwester nie będzie w mieście już taki spokojny, jak w ubiegłym roku. Na sanockim rynku pojawi się zespół, który rozgrzeje mieszkańców i razem z największymi muzycznymi przebojami, powita nowy rok.

Włodarze miasta specjalnie dla sanoczan zaprosili gliwicki zespół Chrząszcze, który w rytmach największych przebojów wprowadzą ich w nowy rok.

CHRZĄSZCZE to zespół z Gliwic grający muzykę lat sześćdziesiątych – całkowicie „na żywo”. W ich repertuarze usłyszymy między innymi utwory takich zespołów jak The Beatles, Czerwone Gitary czy The Shadows.

Zespół powstał w 1983 roku a w niezmienionym składzie grają od 1997 roku czyli już prawie dwadzieścia lat! Przez ten czas zespół Chrząszcze zagrał już ponad tysiąc koncertów w Polsce, Niemczech i Austrii. Koncert zespołu to półtorej godziny energetycznej dawki dobrej muzyki lat sześćdziesiątych.

O godzinie 23:50 Noworoczne życzenia złoży Burmistrz Miasta Tadeusz Pióro. Nie zabraknie również pokazu sztucznych ogni.

Na imprezę sanocki magistrat wyda około 20.000 zł. W porównaniu do innych podkarpackich miast, będzie to jedna z najbardziej hucznych imprez.

Zobacz także:

UM, Red.

31-12-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)