REKLAMA
REKLAMA

Szampańska zabawa na sanockim rynku. Włodarze zapraszają na Sylwestra (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Tegoroczny sylwester nie będzie w mieście już taki spokojny, jak w ubiegłym roku. Na sanockim rynku pojawi się zespół, który rozgrzeje mieszkańców i razem z największymi muzycznymi przebojami, powita nowy rok.

Włodarze miasta specjalnie dla sanoczan zaprosili gliwicki zespół Chrząszcze, który w rytmach największych przebojów wprowadzą ich w nowy rok.

CHRZĄSZCZE to zespół z Gliwic grający muzykę lat sześćdziesiątych – całkowicie „na żywo”. W ich repertuarze usłyszymy między innymi utwory takich zespołów jak The Beatles, Czerwone Gitary czy The Shadows.

Zespół powstał w 1983 roku a w niezmienionym składzie grają od 1997 roku czyli już prawie dwadzieścia lat! Przez ten czas zespół Chrząszcze zagrał już ponad tysiąc koncertów w Polsce, Niemczech i Austrii. Koncert zespołu to półtorej godziny energetycznej dawki dobrej muzyki lat sześćdziesiątych.

O godzinie 23:50 Noworoczne życzenia złoży Burmistrz Miasta Tadeusz Pióro. Nie zabraknie również pokazu sztucznych ogni.

Na imprezę sanocki magistrat wyda około 20.000 zł. W porównaniu do innych podkarpackich miast, będzie to jedna z najbardziej hucznych imprez.

Zobacz także:

UM, Red.

31-12-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)