REKLAMA
REKLAMA

Tragedia w oczyszczalni ścieków. Nie żyje dwóch mężczyzn

GRABOWNICA STARZEŃSKA / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci dwóch mężczyzn w oczyszczalni ścieków w Grabownicy Starzeńskiej. Jak ustalili funkcjonariusze jeden z mężczyzn stracił życie ratując swojego kolegę.

Prawdopodobną przyczyną ich śmierci mogło być zatrucie siarkowodorem, jednak ostatecznie potwierdzi to prowadzone postępowanie w tej sprawie.

Dzisiaj kilkanaście minut po godz. 7. dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o śmierci dwóch mężczyzn w oczyszczalni ścieków w Grabownicy Starzeńskiej. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że byli to pracownicy oczyszczalni. Jeden z mężczyzn po nocnej zmianie został znaleziony przez swoich kolegów w zbiorniku ze ściekami, leżał i dawał oznaki życia, drugi chcąc go uratować już nie zdołał wydostać się na zewnątrz.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobną przyczyną ich śmierci mogło być zatrucie siarkowodorem. Dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie.

policja81

źródło: KPP Brzozów

10-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)