REKLAMA
REKLAMA

TRANSMISJA NA ŻYWO: Ciarko PBS Bank STS Sanok – KS Unia Oświęcim

SANOK / PODKARPACIE. W ramach 26. kolejki Polskiej Hokej Ligi hokeiści Ciarko PBS Bank STS Sanok podejmą KS Unię Oświęcim. Mecz będzie można obejrzeć za pośrednictwem transmisji internetowej w systemie PPV.

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ NA ŻYWO MECZU CIARKO PBS BANK STS SANOK – KS UNIA OŚWIĘCIM – KLIKNIJ

Decyzją zarządu klubu Ciarko PBS Bank STS Sanok transmisje na żywo ze spotkań sanockiej drużyny w sezonie 2015/2016 będą przeprowadzane w systemie PPV (pay-per-view). Koszt jednorazowego dostępu do bezpośredniej relacji to 15 zł.

Aby obejrzeć mecz Sanok – Oświęcim oraz kolejne spotkania rozgrywane przez STS w Arenie należy wejść na stronę www.esanok.pl/ppv. Po zarejestrowaniu się, użytkownik otrzymuje dostęp do okienka z transmisją. Tam możliwe będzie dokonanie płatności w systemie PayPal (konieczne założenie konta: www.paypal.pl). Po prawidłowym wykonaniu wpłaty, relacja zostanie odblokowana. Jeśli transmisja nie zostanie automatycznie uruchomiona, na poczcie e-mail dostępne będą wszystkie dane potrzebne do odblokowania VIDEO. Prześlemy „Hasło/kod biletu”, który należy wpisać w oknie odtwarzacza.

Czas potrzebny na wykupienie dostępu do transmisji dla osoby posiadającej aktywne konto w PayPal nie powinien przekroczyć 30 sekund.

Mecz Ciarko PBS Bank STS Sanok – KS Unia Oświęcim rozpocznie się w niedzielę 29 listopada o godzinie 17:00. Na transmisję na żywo zapraszamy od godziny 16:55.

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ NA ŻYWO MECZU CIARKO PBS BANK STS SANOK – KS UNIA OŚWIĘCIM – KLIKNIJ

Link do strony z PPV: www.esanok.pl/ppv

Polska Hokej Liga

26. kolejka

Ciarko PBS Bank STS Sanok – KS Unia Oświęcim

Niedziela, 29 listopada, godzina 17:00

Transmisja na żywo rozpocznie się o godzinie 16:55

plansza

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ NA ŻYWO MECZU CIARKO PBS BANK STS SANOK – KS UNIA OŚWIĘCIM – KLIKNIJ

29-11-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)