REKLAMA
REKLAMA

KONIEC TRANSMISJI NA ŻYWO: Kolejny hit w Arenie Sanok. Mistrzowie zmierzą się z Comarch Cracovią. Relacja live tylko w Esanok.pl!

SANOK / PODKARPACIE. Drużyna „Pasów” będzie kolejnym przeciwnikiem Ciarko PBS Bank. Mecz 32. kolejki Polskiej Hokej Ligi zostanie rozegrany we wtorek o godzinie 18:00 w Arenie Sanok. Transmisję na żywo przeprowadzi portal Esanok.pl.

DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

Ciarko PBS Bank KH Sanok – Comarch Cracovia
ARENA SANOK
6.01.2015 godzina 18:00
face

DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

(transmisja dostępna od 6.01.2015, od godziny 17:55)

Sporo do udowodnienia swoim kibicom mają obie drużyny, które w najbliższy wtorek zagrają przeciwko sobie w Arenie Sanok. Po wpadkach w ramach 31. serii gier, mistrzowie Polski oraz aktualni posiadacze superpucharu Polski będą chcieli się zrehabilitować i zadbać o lepsze humory swoich kibiców.

Sanoczanie przegrali na wyjeździe z Unią Oświęcim 3:4 mimo, że w 24. minucie prowadzili 3:1. „Pasy” nie dały rady wygrać u siebie z Naprzodem Janów (4:5 po dogrywce) mimo, że na początku trzeciej tercji, podopieczni Rudolfa Roháčka prowadzili 4:1. Przegrane z niżej notowanymi rywalami przynajmniej teoretycznie powinny wyzwolić w zawodnikach dodatkowe pokłady energii i mobilizacji na kolejny mecz. Zapowiada się zatem emocjonujące widowisko.

Dodatkowym smaczkiem rywalizacji jest fakt, że zespoły mają sporo do ugrania jeśli chodzi o lokatę w tabeli. Sanok może zostać liderem, ale również spaść na 4. miejsce. Natomiast krakowianie powalczą o fotel wicelidera. Im również grozi spadek na 4. pozycję.

Transmisję na żywo z meczu Ciarko PBS Bank KH Sanok – Comarch Cracovia przeprowadzi portal Esanok.pl.


Transmisję na żywo z meczu: Ciarko PBS Bank KH Sanok – Comarch Cracovia przeprowadzi portal Esanok.pl.

Relacja rozpocznie się o godzinie 17:55.


DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

(transmisja dostępna od 6.01.2015, od godziny 17:55)

06-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)