REKLAMA
REKLAMA

Truskawki prosto z pola! Codziennie świeże owoce (ZDJĘCIA)

Rusza „truskawkowy sezon”. Te pyszne, słodkie owoce zachwyciły już z pewnością nie jedno podniebienie. Smaczne, a przede wszystkim zdrowe truskawki są doskonałym uzupełnieniem naszej codziennej diety. Gdzie kupić najlepsze owoce? W sklepie? A może na bazarze? Nie! najlepsze truskawki nazbieraj sam! Na truskawkowych polach, w Bykowcach lub Zabłotcach!

Zbierasz sam, więc płacisz mniej. To kolejna zaleta truskawkowych pól. Jeżeli jednak nie masz czasu na samodzielny zbiór, świeże truskawki kupisz już w koszyku.

Zapraszamy na truskawkowe pola. Zobaczysz jak rosną nasze owoce i jak je uprawiamy. Truskawkowe zbiory to doskonała alternatywa do zażycia odrobiny ruchu oraz zbioru i zakupu zdrowego, codziennie świeżego produktu.

truskawki-plakat2

 

Owoce truskawek nadają się bezpośrednio do spożycia lub na przetwory. Zawierają cenne substancje: antocyjany, witaminę C, fosfor czy żelazo, które powinny na co dzień znaleźć się na naszym stole.

Pola otwarte są od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 17.00, w sobotę od 8.00 do 17.00 oraz w niedzielę od 12.00 do 16.00.

Zapraszamy!

Więcej informacji pod numerami telefonów: Kasia 506 198 467, Edward 664 221 242.

tekst sponsorowany
11-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook