REKLAMA
REKLAMA

TSV Cellfast Sanok – MKS Andrychów 3:0. Siła drużyny potwierdzona. Do awansu brakuje jednego zwycięstwa (FILM, ZDJĘCIA)

TSV Cellfast Sanok – MKS Andrychów 3:0. Siła drużyny potwierdzona. Do awansu brakuje jednego zwycięstwa (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Drugi mecz i drugie zwycięstwo 3:0! Podobnie jak w sobotę siatkarze TSV Cellfast Sanok pokonali bez straty seta MKS Andrychów. I tym razem różnica pomiędzy zespołami była wyraźna, choć nie brakowało trudnych dla gospodarzy momentów. W batalii do trzech zwycięstw sanoczanie prowadzą 2:0 i są o krok od upragnionego awansu do półfinału.

TSV Cellfast Sanok – MKS Andrychów 3:0 (21, 21, 15)

TSV: Przystaś, Gąsior, Jakubek, Rusin, Kusior, Kalandyk, Sokołowski (libero) oraz Wesołowski, Hnat, Mańko, Matuła,. Trenerzy: Podpora, Kondyjowska.

MKS: Andrzejewski, Gawina, Kozłowski, Kolonko, Polak, Szczygieł, Woś (libero) oraz Munik, Mamica, Marek, Sordyl. Trenerzy: Legień, Rupik.

Rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw. Teraz, obie drużyny zagrają w Andrychowie (21.03). W przypadku wygranej MKS-u, dzień później odbędzie się mecz nr 4. Transmisję na żywo przeprowadzi portal Esanok.pl.

W pierwszych dwóch meczach pary Hutnik Kraków – MCKiS Jaworzno, wygrywali siatkarze ze stolicy Małopolski, kolejno 3:0 i 3:1.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

TSV wygrywa z MKS-em Andrychów 3:0 i prowadzi w fazie play-off. Siatkarskie święto w Sanoku trwa! (FILM, ZDJĘCIA, RETRANSMISJA)

43

Zdjęcia z meczu nr 1 (7.03)

08-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)