REKLAMA
REKLAMA

Koncert Charytatywny ILO (FILM, ZDJĘCIA)

Koncert Charytatywny ILO (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku nie przestają zaskakiwać. Czwartkowy wieczór w Sanockim Domu Kultury należał wyłącznie do nich. Wszystko po to, by pomagać i nieść radość.

Wczoraj, 19 listopada na scenie Sanockiego Domu Kultury zaprezentowali się artyści-uczniowie ILO w Sanoku podczas dziewiątego już Koncertu Charytatywnego. Po raz kolejny zaskoczyli widzów talentami i pomysłami. Koncert trwał do późnych godzin, co dowodziło tylko jak szeroką gamę umiejętności posiadają uczniowie. Po raz kolejny do twórców przyłączyli się sympatycy innych szkół, m.in. Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku oraz z Liceum z Leska. Na scenie zaprezentowali się także nauczyciele ILO, tym razem nie w piosence a w tańcu ludowym.

Podczas Koncertu Charytatywnego zbierane były pieniądze, które przeznaczone zostaną na Akcję Mikołaj. Jej twórcą był Śp. ks. Wiesław Siwiec, który zapewne z dumą spogląda z góry na kolejne, coraz to większe edycje akcji.

W tym roku do akcji dołączyła także wszystkim dobrze znana trenerka personalna, absolwentka I Liceum – Ewa Chodakowska, która przekazała płyty oraz koszulki z autografem przeznaczone do licytacji. Ponad to w minioną środę przeprowadziła trening na hali sportowej przy szkole, wyciskając z sanoczan siódme poty.

Już 6 grudnia uczniowie przebrani w stroje Mikołajów, elfów, reniferów i innych bajowych postaci wyruszą do dzieci z biednych rodzin obdarowując ich zebranymi zabawkami oraz słodyczami zakupionymi właśnie z pieniędzy zebranych podczas koncertu.

Zarówno publiczność jak i uczniowie nie zawiedli. Dostarczyli dużą dawkę śmiechu i dobrej zabawy, zachęcając już do przyjścia na kolejny, jubileuszowy Koncert Charytatywny.

Red.

20-11-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)